Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

bolesławiec miasto bez perspektyw ?

~~ niezalogowany
5 grudnia 2016r. o 15:43
Alter to pusty wyborca pisu. Pewnie jeździsz na miesiecznice żeby pogłębiać swoją wiedzę! Ale nie martw się Kaczyński napewno cie kocha. Może nawet cie poglaszcze jak swojego kota hahah.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
5 grudnia 2016r. o 15:47
No i tu dochodzimy do sedna, trzeba odbudować Polski przemysł, bo na montowniach dla Niemców i marketach, nie wzbogacimy się.


Dopisane 05.12.2016r. o godz. 15:47:

~~ napisał(a): Alter to pusty wyborca pisu. Pewnie jeździsz na miesiecznice żeby pogłębiać swoją wiedzę! Ale nie martw się Kaczyński napewno cie kocha. Może nawet cie poglaszcze jak swojego kota hahah.


Tu wychodzi na jaw ograniczenie umysłowe zwolenników konkurencyjnej partii, bardzo mnie cieszy, że pokazujesz to nam, wygraną mamy pewną, z taką opozycją :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver biedronki niezalogowany
5 grudnia 2016r. o 15:52
.ja na chwilkę...wiem że nie w temacie.....ale powiem wam,że ta filiżanka w ryneczku(ozdoba świąteczna)....jest pikna....a o perspektywach ....naklikam w późniejszym terminie...;-) :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
5 grudnia 2016r. o 16:04
Blackjack napisał(a): Fobiak to, że tobie podoba się co połykaczka pisze i utożsamiasz się z tym, to nie znaczy, że inni też tak myślą.
Już jeden jest taki na forum co pozjadał wszystkie rozumy i nazwał się "panem" :/ nie bądź następny.
Każdy ma inne wartości, jeden patrzy na program 500+ jako rozdawnictwo, inny jako wspieranie rodzin, jeszcze inny, kto ma np. sklep na wiosce, jako szansę na większy zarobek.
Trzy osoby i każdy ma rację, chociaż myślą odmiennie ....


mi sie nie podoba, jeden pisze, drugi korzysta z obcej wiedzy i ja tu wkleja albo blokuje kazdy koment bo uzasadnic nie potrafi

zobacz sobie jak wyglada koment banderowca i potwierdz, ze to napisal, jest ok. i mozna wchlonac smialo i ze smakiem ta informacje.
"alter 1 godz. 33 min. temu

alter
Zdjęć: 0
Postów:

~~Połykaczka kijanek napisał(a):
a ty grasz tylko rolę trzeciego cymbała od przekazywania propagandy TV.


Nie pozwalaj sobie mały na poufałości. Gówno wiesz, a jedynie konfabulujesz.
Są prości, banalni ludzie, są rzeczy, dla których w życiu szkoda naszego cennego czasu :)małemu szydercy EOT. / Tyldy zapraszam do rejestracji :)"

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
5 grudnia 2016r. o 16:36
Jest akcja i jest reakcja .... Chyba połykaczka pierwsza wyskoczyła z "cymbałem"? No chyba że moderator coś już tam pousuwał. Według mnie on pierwszy nie zaczął, więc nie wiem po co to pytanie.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2016r. o 17:02
Blackjack napisał(a): Jest akcja i jest reakcja .... Chyba połykaczka pierwsza wyskoczyła z "cymbałem"? No chyba że moderator coś już tam pousuwał. Według mnie on pierwszy nie zaczął, więc nie wiem po co to pytanie.

Ty się zajmij swoim zaściankowym Nowogrodźcem wiochą bez perspektyw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
5 grudnia 2016r. o 17:14
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a): Jest akcja i jest reakcja .... Chyba połykaczka pierwsza wyskoczyła z "cymbałem"? No chyba że moderator coś już tam pousuwał. Według mnie on pierwszy nie zaczął, więc nie wiem po co to pytanie.

Ty się zajmij swoim zaściankowym Nowogrodźcem wiochą bez perspektyw.



Wolę twoją starą się zajmować :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2016r. o 17:20
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a): Jest akcja i jest reakcja .... Chyba połykaczka pierwsza wyskoczyła z "cymbałem"? No chyba że moderator coś już tam pousuwał. Według mnie on pierwszy nie zaczął, więc nie wiem po co to pytanie.

Ty się zajmij swoim zaściankowym Nowogrodźcem wiochą bez perspektyw.



Wolę twoją starą się zajmować :D

Pedale lepiej pilnuj swojej bo menele walą ją za bełta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.