Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prosta historia
~rex niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 18:29
Faktycznie jest sie czym chwalić zamiast pomóc babie przy dzieciach i w domu to przesiadywało towarzycho warte siebie w tych mordowniach , żyły tylko kelnerki na nich ..........i to dobrze żyły bo zawsze te łajzy coś wynieśli z zakładu a w...... .knajpie sie sprzedało za kielisiuniu wódy albo ohujenne piwsko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 grudnia 2016r. o 18:39
a, to ty o czasach solidarnosci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~brodiaga niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 22:00
Zacisze to Zacisze. Piwko czasami bywało mniej ochrzczone jak w innych mordowniach. Jak autor tekstu chodził papu z szanownymi rodzicielami do Pikolo, to wyrazy współczucia... W Pikolo karaluchy popi....ły jak w sowieckich koszarach. A wagę mięsa w "mielonym raz"czymś oprócz kartofelków trzeba było podgonić. Kartki były, a jak to powiadają: gdzie stu je, jeden się naje... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~puma79 niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 22:09
ale jestem stara skoro pamiętam jeszcze bolko:)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia niezalogowany
3 grudnia 2016r. o 7:15
Dlaczego kobiety się nie wypowiadają na wasz temat itp i waszych barów bo święta idą do roboty chłopy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15344
#Mirek1888 nieaktywny
3 grudnia 2016r. o 8:06
Pamiętam tamte czasy. Były wspaniałe. Zadymiony lokal, pełne kufle, brud i smród. Ale KLIMAT to już nigdy nie wróci. Marzy mi sie taki lokal w mieście, lecz w tych czasach jest to chyba niemożliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2016r. o 8:22
W tamtych czasach nie było bumelantów, każdy musiał pracować, na potwierdzenie tego miał w dowodzie osobistym pieczątkę zakładu. Widać,że autor nic nie wie o realiach tamtych czasów. Mój tato, a potem ja , też tam zachodziliśmy i wcale nie byliśmy żadnymi mętami, nierobami itp. Była chęć na pifffko, to się tam wpadało i tyle. Fakt, że atmosfera była specyficzna, ale żadnych bijatyk nie było, jak ktoś "skakał" , to brano go za szmaty i za drzwi won. Pełna kultura! Lokal należał do PSSu Bolesławiec, a nie do państwa, czyli do pracowników spółdzielni. Autor obraża zwykłych roboli tamtych czasów, w tym mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 grudnia 2016r. o 8:51
Panie Kazimierczak , nie wiem ile pan masz lat , ale wydaje mi się , że jesteś pan zindoktrynowany i wpisujesz się pan na listę fraglesów , jak Skornik , do opluwania Peerelu. Zawsze dziwiło mnie to , jak to jest możliwe , że różnej maści cwaniacy nie mają szacunku dla historii . Przypomnę podstawowe dane ekonomiczne : Gierek za 40 mld dolarów skrzyknąwszy Naród zbudowali 527 fabryk przynoszących dochód , nie mówiąc o mleczarniach pgerach i drobnych fabryczkach przetwórstwa rolnego. Naród po robocie lubiał dać w palnik , bo Ludzie tacy są. I nie wolno im tego bronić. Dzisiaj zamiast mleczarni mamy w Bolesławcu galerię handlową. Zamiast rodzimego rolnictwa mamy wielkopowierzchniowych kułaków i uprawy GMO. A zadłużenie kraju przekroczyło bilion. I nic nie wskazuje na to , że zostanie kiedykolwiek spłacone.

No , to teraz możesz pan sobie spokojnie wrócić do opluwania peerelu , czyli mojego dzieciństwa :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.