Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdzie robić prawo jazdy?
~~1911 niezalogowany
3 października 2017r. o 9:36
Fajny bedzie kursant, umie napisac post na bolcu a nie umie znalezc telefonu w necie :) tuman jakiś :) . Albo kryotoreklama
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zig niezalogowany
3 października 2017r. o 10:27
Ty dziwny czlowiek ie nie nazywaj kogoś tumanem jeśli kogoś nie znasz a są jeszcze osoby tu którym to bez znaczenia jest czy ktoś pyta o numer a jak masz takie dziwny czlowiek skie komentarze pisać to się lepiej nie wypowiadam dziwny czlowiek ie tyle mam do dodania !!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zig niezalogowany
3 października 2017r. o 10:40
Nie wiedziałem że tu jest takie chamstwo jeśli kogoś nie znasz to go nie wyzywaj od tumanow a co ciebie to obchodzi że pytam o numer jeśli ktoś pisze że najlepiej zdawać w PLUSIE to zapytałem o numer i zaraz napiszesz komentarz ten u góry ale specjalnie tak został napisany dla ciebie żebyś miał pretekst do napisania durnego dziwny czlowiek skiego komentarza dupku co obdarza innych !!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 października 2017r. o 11:17
a Ty nie' obdarzasz" dziwny czlowiek? :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 października 2017r. o 11:17
a Ty nie' obdarzasz" dziwny czlowiek? :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zig niezalogowany
3 października 2017r. o 11:53
Ja nie zacząłem pierwszy obrarzac tylko on bo mu przeszkadza że o numer telefonu zapytałem i nie będzie nikt mnie wyzywal tumanem niech się nie interesuje a swój komentarz niech wsadzi w cztery litery
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 października 2017r. o 11:59
odnośnie wielu ostatnich kolizji i wypadków jakie ostatnio miały miejsce ...

jakim to ''plusem '' ma być zdawanie egzaminu w miejscach znanych ...

a jak pojadą już własnym samochodem ale do np .Wrocławia to co?
wystarczyło w Bolcu zmienić organizację ruchu przy Paryskiej i sąsiednich ulicach i widziałem zapewne nie tylko ja , jak nawet ''tubylcy'' się miotali ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pani z toyoty aygo orange twist niezalogowany
3 października 2017r. o 13:12
Zdecydowanie polecam ,,PLUSA" ,duży profesjonalizm,maximum cierpliwości .Pozdrawiam p.Piotra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo