Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wraca najlepsza Taxi w mieście!
4669
#Shakur nieaktywny
8 grudnia 2016r. o 19:39
Zdecydowanie taniej jak u konkurencji, czyt. innych taksówkarzy.

Janek props! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytam niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 19:43
Shakur napisał(a): Zdecydowanie taniej jak u konkurencji, czyt. innych taksówkarzy.

Janek props! :)


to mi nic nie mowi, interesuja mnie konkretne stawki

nie wiem ile kosztuje u konkurencji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 20:27
Ciekawe czy bolec info sprawdziło legalność tej taxi że umieszcza takie reklamy???? Ponoć gościowi pwinełłłłł-ooo rok temu prawko za alko. Ciekawe jest to że jako ka-ny dostał licencje!!!! Brawo Bolec!!!! Popierajmy głłłł-upotę!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznik niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 20:31
~ napisał(a): Ciekawe czy bolec info sprawdziło legalność tej taxi że umieszcza takie reklamy???? Ponoć gościowi pwinełłłłł-ooo rok temu prawko za alko. Ciekawe jest to że jako ka-ny dostał licencje!!!! Brawo Bolec!!!! Popierajmy głłłł-upotę!!!!!


Przygłupie,coś tu nabazgrał ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
8 grudnia 2016r. o 20:37
~klucznik napisał(a):
~ napisał(a): Ciekawe czy bolec info sprawdziło legalność tej taxi że umieszcza takie reklamy???? Ponoć gościowi pwinełłłłł-ooo rok temu prawko za alko. Ciekawe jest to że jako ka-ny dostał licencje!!!! Brawo Bolec!!!! Popierajmy głłłł-upotę!!!!!


Przygłupie,coś tu nabazgrał ?
podszywająca się Qrwa niszczy moje dobre imię,pajacu do pięt mi nie dorastasz więc daj sobie spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~blabla niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 20:41
Facet od taryfy zapłacił i jest na bolec.info a jak prawko stracił to widocznie już odebrał. W tym czasie zapewne robił u niemieckiego SSmana w zamian za mercedesa....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 20:42
klucznick napisał(a):
~klucznik napisał(a):
~ napisał(a): Ciekawe czy bolec info sprawdziło legalność tej taxi że umieszcza takie reklamy???? Ponoć gościowi pwinełłłłł-ooo rok temu prawko za alko. Ciekawe jest to że jako ka-ny dostał licencje!!!! Brawo Bolec!!!! Popierajmy głłłł-upotę!!!!!


Przygłupie,coś tu nabazgrał ?
podszywająca się Qrwa niszczy moje dobre imię,pajacu do pięt mi nie dorastasz więc daj sobie spokój.

Dobre imię, leżę i płaczę ze śmiechu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 20:42
Dla klucznik!!!! Jak nie wiesz o co chodzi, że tak pisze to przygłupie się nie odzywaj. Nie umiesz umiejętnie posługiwać się słowami na forum to nie zajmuj tu miejsca!!!! To jest problem Bolec Info, że nie sprawdza swoich kontrahentów!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.