Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmarł pieszy potrącony na Kosiby
~~agata niezalogowany
31 grudnia 2016r. o 10:51
Olsen,nie rób sobie wyrzutów ,to przez jego nieuwagę stało się to nieszczęście.nikt nikomu nie życzy śmierci ,ale jak się nie myśli o skutkach to nieszczęście gotowe.znalazłam RAFAŁA i wiem ,że chodził w takim stanie , że inaczej stać się nie mogło.Módl się za niego i się nie obciążaj tym zdarzeniemH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2016r. o 21:50
~~agata napisał(a): Olsen,nie rób sobie wyrzutów ,to przez jego nieuwagę stało się to nieszczęście.nikt nikomu nie życzy śmierci ,ale jak się nie myśli o skutkach to nieszczęście gotowe.znalazłam RAFAŁA i wiem ,że chodził w takim stanie , że inaczej stać się nie mogło.Módl się za niego i się nie obciążaj tym zdarzeniemH
Jak się nazywał ten pan?,chyba go znam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda (Kuzynka Rafala) niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 1:17
Olsen nie wiem kim ty jestes i h...mnie curwa obchodzi smierdzacy jak siedzialam na kleczkach za drugim razem byl podobny fantastyk ktory bronil swojej pieprzonej d..by dostac mniejszy wyrok ale niestety pogubil sie w swoich zeznaniach ze zbiegiem czasu i.co jedyne to zostal przecwelony wiec nie wal mi tu smieci stary bo wiem doskonale jak bylo a w tej bajce zapomniales dodac ze gdy moj kuzynek umieral ty marnowales czas na dym z psami i robienie z siebie gieroja wg mnie pajaca i o kocu pierwszy raz slysze ale poinformuje wielu dobrych ziomkow mych braciakow z puchy jak tylko dostaniesz bilet na wjazd na puche a wielu i wszedzie mam kazdego i kocem to ty sie lepiej dobrze okryj bo nie zniose granych uczuc k...kuzyna mi zabiles i jeszcze skruche walisz proosze cie czlowieniu okresl sie a nie walisz smieci kur...pajacu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~OLSEN niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 9:55
665997578 tu zadzwon napisz jak masz mi cos do przekazania a nie robisz wstyd rodzinie zachowujac sie conajmniej niestosownie.. z szacunku dla Rafala i jego bliskich prosze o koniec komentrzy na ten temat.. macie tel. to piszcie tam.. Przepraszam rodzine rafala za wszystkich tych ktorzy pisza a niemaja pojecia czym jest taka tragedia.. WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ MU DAC PANIE A SWIATLOSC WIEKUISTA NIECHAJ MU SWIECI NA WIEKI WIEKOW AMEN.. SPOCZYWAJ W POKOJU ZIOMUS..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 10:06
~~Ruda (Kuzynka Rafala) napisał(a): Olsen nie wiem kim ty jestes i h...mnie curwa obchodzi smierdzacy jak siedzialam na kleczkach za drugim razem byl podobny fantastyk ktory bronil swojej pieprzonej d..by dostac mniejszy wyrok ale niestety pogubil sie w swoich zeznaniach ze zbiegiem czasu i.co jedyne to zostal przecwelony wiec nie wal mi tu smieci stary bo wiem doskonale jak bylo a w tej bajce zapomniales dodac ze gdy moj kuzynek umieral ty marnowales czas na dym z psami i robienie z siebie gieroja wg mnie pajaca i o kocu pierwszy raz slysze ale poinformuje wielu dobrych ziomkow mych braciakow z puchy jak tylko dostaniesz bilet na wjazd na puche a wielu i wszedzie mam kazdego i kocem to ty sie lepiej dobrze okryj bo nie zniose granych uczuc k...kuzyna mi zabiles i jeszcze skruche walisz
proosze cie czlowieniu okresl sie a nie walisz smieci kur...pajacu



ruda , ale z ciebie dama ........przez małe de !!! Widac ,ześ kiblowała , pewnie masz doswiadczenie pod celą , ot taka malutka rudaska ............ Dalej to sobie dopisz !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~R niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 11:18
Jestem rodzina a nie wazne jak to w tej chwili wyglada brakuje mi go i qrwaa nigdy juz go nie ujrze acyy masz czelnossc o wstydzie pisac taa?? Ty ktory nafaszerowany zabiles czlowieka wez bo qrwaa mnie szlag trafi sprawiedliwosc i tak kazdego dopadnie w swoim czasie a za rafalem bede zawsze mimo tego ze nie zyje nie bedzie nikt mi mowil qrwaa bo to moja rodzina i wez ty jesli masz troche honoru nie pisz bo to ty sie przyczyniles do jego smierci i mi tu nie decyduj co dla dobra jest rodziny bo to moja rodzina. I desant od niej qrwaa i nie odpisuj nie komentuj zniknij z mej pamieci !!! Zyj sobie i nie zycze ci zle ale zadnego slowa o mojej rodzinie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 11:35
~~R napisał(a): Jestem rodzina a nie wazne jak to w tej chwili wyglada brakuje mi go i qrwaa nigdy juz go nie ujrze acyy masz czelnossc o wstydzie pisac taa?? Ty ktory nafaszerowany zabiles czlowieka wez bo qrwaa mnie szlag trafi sprawiedliwosc i tak kazdego dopadnie w swoim czasie a za rafalem bede zawsze mimo tego ze nie zyje nie bedzie nikt mi mowil qrwaa bo to moja rodzina i wez ty jesli masz troche honoru nie pisz bo to ty sie przyczyniles do jego smierci i mi tu nie decyduj co dla dobra jest rodziny bo to moja rodzina. I desant od niej qrwaa i nie odpisuj nie komentuj zniknij z mej pamieci !!! Zyj sobie i nie zycze ci zle ale zadnego slowa o mojej rodzinie !!




ryza nie podniecaj się tak , bo ci żyłka w recti peknie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 12:17
Ruda a kto Ci powiedział,ze kierowca był nafaszerowany hmmm?? A Twòj kuzyn to co...?daj sobie spokòj stala sie tragedia dla Was jak i dla kierowcy. Koniec tematu jest i powinni go zamknac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza