Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czytelnicy Bobrzan wybrali antypromocję roku
~ niezalogowany
2 stycznia 2017r. o 19:36
.Rondo Kaczyńskiego wyjazd od CPN.To może ty podaj swój adres ,chętnie zanituję ci te pęknięte nity.




Zmoderowano 02.01.2017 godz.22:35 - powód: usunięty zbędny cytat (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2017r. o 22:33
PiS jako partia jest okey ale te pisowkie bolesławieckie leśne dziadki martwią się tylko o swoje stołki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~starszy pacjent z WSP w Bolesławcu niezalogowany
3 stycznia 2017r. o 13:21



Podaj adres i zaproś chętnie obejrzę i wreszcie okarze się prawda, że tylko straszysz i to niedorzecznością.


Kochany Bolo , zadziwiasz mnie swoja erudycja , zapraszam cie w takim razie na bezpłatne badania do naszego szpitala , taka opinia na pewno sie przyda ,zwłaszcza ,ze masz stuprocentowa pewność ,ze zostali ci bedni 96 osób zamordowani w zamachu . Zapraszamy !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaja niezalogowany
3 stycznia 2017r. o 13:43
Moj mąz nie żyje. Poległ w szpitalu bo nie wierzył ze chorując w Polsce pod koniec roku nie bedzie mial operacji ratujacej zycie bo się budzet skonczyl. Nie rozumiem dlaczego ja nie dostałam odszkodaowania i upamietniającej tablicy od Państwa. Moj mąz był wartosciowym człowiekiem, mial doktorat z nauk scisłych, wszyscy go lubieli, był znany w srodowisku uniwersyteckim. Myśle ze przynosił chwałę Polsce wykonujac swoją pracę a przy tym był naprawdę skromny. Mogł wyjechac do USA (miał wize) ale nie chiał. Wielka strata dla mnie i dla kraju. Mial 38 lat. Dlaczego smierć tych z samolotu jest tak upamietniana? To jest chore. Oni nie polegli tylko zginęli. Jak wiele ludzi co dzien.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2017r. o 14:01
~Kaja napisał(a): Moj mąz nie żyje. Poległ w szpitalu bo nie wierzył ze chorując w Polsce pod koniec roku nie bedzie mial operacji ratujacej zycie bo się budzet skonczyl. Nie rozumiem dlaczego ja nie dostałam odszkodaowania i upamietniającej tablicy od Państwa. Moj mąz był wartosciowym człowiekiem, mial doktorat z nauk scisłych, wszyscy go lubieli, był znany w srodowisku uniwersyteckim. Myśle ze przynosił chwałę Polsce wykonujac swoją pracę a przy tym był naprawdę skromny. Mogł wyjechac do USA (miał wize) ale nie chiał. Wielka strata dla mnie i dla kraju. Mial 38 lat. Dlaczego smierć tych z samolotu jest tak upamietniana? To jest chore. Oni nie polegli tylko zginęli. Jak wiele ludzi co dzien.

Gdyby Kaczyński mówił prawdę że zginęli to nie załatwił by bratu pochówku na Wawelu tylko na Żoliborzu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~najwazniejsze niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 21:35
Ze mowili ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 22:05
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rozpoczal-sie-przerzut-sprzetu-grupy-brygadowej-usa-do-polski/0sxj588
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 14:16
17 000 000 zł na 500 +

katastrofa gospodarcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.