Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

nagonka na Arabów !

2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2017r. o 22:24
''Prawdopodobnie na fali zabójstwa 21-letniego mężczyzny w Ełku oraz protestów mieszkańców, doszło do ataku na lokal serwujący dania kuchni arabskiej mieszczący się we Wrocławiu. Nieznani sprawcy ok. 2 w nocy wybili szybę, po czym wrzucili do środka butelkę z benzyną. Lokal zapalił się, ale szkody są niewielkie ponieważ ogień nie zajął całej powierzchni. Zniszczona została jedynie podłoga.

Do ataku doszło we Wrocławiu przy ul. Prusa gdzie obcokrajowcy prowadzą lokal gastronomiczny serwujący dania kuchni arabskiej. Właścicielem lokalu jest Egipcjanin Ali Nafa, który mieszka we Wrocławiu od ośmiu lat. Zdaniem narzeczonej właściciela baru, szkody wyrządzono na fali wydarzeń z Ełku. - Nie mam wątpliwości, że to jest po prostu na tle rasistowskim. Mamy rodzinę, niedługo bierzemy ślub i chcemy po prostu normalnie żyć. Pracować na swoim, pracować dla siebie – powiedziała narzeczona Egipcjanina. ''

rasizm w tym katolickim kraju?
kraju gdzie ''miłość do blizniego swego '' jest widoczna na każdym kroku? :D
to niemożliwe ..
to zwykły przypadek że trafiło na Egipcjanina ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ernest niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 1:16
falco sorry za szczerość ale Ty z każdym komentarzem głupszy jesteś.. Tym też potwierdzasz prastarą prawde ze studnia ludzkiej głupoty nie ma dna! Piszesz o tym ze chciał ktoś podpalić lokal? Czy podjudzasz prześmiewczo, ze stało sie to w katolickim kraju? Cały czas się czepiasz katolicyzmu, skąd wiesz czy nie były to porachunki lub jakaś lewacka ustawka? Jak Ci sie tak nie podoba, co cały czas podkreślasz to poprostu wyp..laj do Tunezji, Syri, Egiptu tam jest islam i tam Ci bedzie dobrze. Tam nie bedziesz musial znosić katolicyzmu, tradycji związanych z naszym krajem, nie bedzisz podlegał pod obecny rząd i wszystko bedzie super. Zrzucimy sie na bilet dla Ciebie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 stycznia 2017r. o 6:25
~~Ernest napisał(a):


Ernest sorry za szczerość ale tak durny komentarz już mnie tutaj nie dziwi co potwierdza tylko prastarą prawdę że ''głupich nie sieją '' :)
ja podjudzam?
to ja rzucałem butelką?
ale prawdą jest że żyję ponoć w ''katolickim kraju'' tyle że ten ''katolicyzm'' bardzo często jest ''fasadowy'' lub jak kto woli -na pokaz
ja się czepiam katolicyzmu?...bzdura bo nic mi do tego kto w jakich ''bogów'' wierzy
rozśmieszają mnie jedynie ludzie którzy o tym ''bogu'' niewiele wiedzą oprócz tego że ''istnieje''
gdybyś swój post napisał w innym ''tonie '' może bym Ci uwierzył że jesteś katolikiem czy nawet wierzącym ale Twoje ''wyp...laj'' temu zaprzecza
przez Tobie podobnych ''muszę znosić ''katol''icyzm i te ''tradycje '' (ciekawe zresztą jakie masz na myśli ,związane z tym krajem)
''nasz rząd''?...raczej Twój bo moim nigdy nie był

bilet dla mnie ?
a kim Ty jesteś by przypisywać sobie prawo do decyzji kto gdzie będzie mieszkał
piszesz ''zrzucimy się ''
kto?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 6:43
falco napisał(a): bilet dla mnie ?
a kim Ty jesteś by przypisywać sobie prawo do decyzji kto gdzie będzie mieszkał
piszesz ''zrzucimy się ''
kto?

Też się chętnie dorzucę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 stycznia 2017r. o 7:12
ile ?



Dopisane 05.01.2017r. o godz. 07:12:

no ile?

musi być tego dużo bo długo liczysz ...hehehe?

''Banglijczyk został pobity na jednym z przystanków autobusowych w Legnicy, gdy jechał do pracy. Mężczyzna jest legalnie zatrudniony w jednym z barów serwujących kebaby.

Policja zabezpieczyła już monitoring i planuje przesłuchania świadków zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzą także, czy napastnik zaatakował obywatela Bangladeszu z pobudek rasistowskich. Jeżeli okaże się, że tak, będą mu grozić nawet 3 lata więzienia.''

rasizm? nieeeee...to niemożliwe ...


;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 7:36
A ja sądzę że mogło tu chodzić o względy estetyczne. Jak wyjedziesz do obcego miasta w kolorowym szaliku to też możesz w p.... dostać. Może gość miał coś w nieodpowiednim kolorze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hehe niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 9:34
falco pokaż face to i może tobie uda sie podzielic los banglijczyka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jebac islam niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 9:45
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.