Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wizyta duszpasterska
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 0:55
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 stycznia 2017r. o 6:25
~~ napisał(a):
falco napisał(a): j


Ja też mam pytanie.
Czy słyszałeś , żeby człowiek mający odrobinę oleju we łbie określał mianem niewiernego wyznawcę islamu a bogobojnym katolikiem , osobę nie uczęszczającą do kościoła??


ten kto ma tą nawet odrobinę ''oleju w głowie '' nie nazwie muzułmanina ''niewiernym'' i zrozumie to co napisałem chcąc się odnieść tylko do tego o czym tak wielu tu pisze a co niewielu jednak rozumie ;)
poczytaj w jaki sposób określa się wyznawców innych religii i pomyśl kto ich tak nazywa ;)
słowa ''zabicie niewiernego to kolejny krok do raju''mają oparcie w historii i poszukaj sobie w zródłach kto jest ich autorem
wtedy okaże się czy nadal tak śmiało będziesz pisał że mówiący o ''niewiernych '' nie miał ''oleju we łbie ''

nie warto się śmiać z czegoś czego się nie rozumie lub z czegoś czego się po prostu nie wie ... ;)
wtedy pozostaje tylko ''komentarz'' w formie emotki której u innych tak się nie lubi :D :D :D :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 7:01
Dobrze napisane czemu w ciągu roku ksiądz nie przyjdzie i nie zapyta czy coś trzeba pomóc ,przecież zna rodziny ubogie!!! czemu pytam???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 8:50
~~ja napisał(a): K -M -B 2017 Koperta - Musi - Byc taka prawda

C-M-B 2017, jak już.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 9:23
~~ja napisał(a): K -M -B 2017 Koperta - Musi - Byc taka prawda
a skąd weżmiesz pieniądze do koperty ?ukradniesz cz złom sprzedaż.jeżeli wogóle coś dajesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
7 stycznia 2017r. o 9:27
Sporo "katolików" nie chodzi do kościoła, bo im się po prostu nie chce. To po co ich dziecko idzie potem do I Komunii Świętej? Bo rodzina będzie krzywo patrzeć? Dziecko nie myśli o katechizmie i modlitwie, tylko o prezentach. Ale lansik na fejsie potem musi być - foto z mamunią, prezentami i wachlarzem gotówki na podłodze. Prawdziwy katolik jest skromny.
Przyjmujesz księdza po kolędzie - daj ofiarę, ile uważasz. Nikt ci nie każe tego robić. Ten artykuł to w ogóle poroniony pomysł - każdy, kto przyjmuje księdza, wie doskonale, jak ma to wyglądać. Ten artykuł to poroniony pomysł - zamiast edukować wywołał hejtu i żółci wylewaną na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wywołał hejtu niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 9:33
Zostań moderatorem i tnij .Bez przesady z wolnością słowa,prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
7 stycznia 2017r. o 9:44
Miało być "falę hejtu". Lepiej?


Dopisane 07.01.2017r. o godz. 09:44:

Też jestem za wolnością słowa, ale z zachowaniem kultury i szacunku dla innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.