Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pożar w Rakowicach
~~Delfina niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 20:18
Jeszcze niech podadzą dokładny adres, a nie, przecież nikt nie wie, gdzie oni mieszkają.. Brawo "szanowna" redakcjo. Jedynie Fakt jest od was lepszy w byciu hienami :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~juhuhu wieś bez spiny niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 20:27
czemu szmatławiec ?? podejrzana sprawa z jedną z dwóch stron tego zdarzania z całą pewnością coś jest nie tak:/ którą wyjdzie w trakcie ustaleń policji... albo jakieś zatargi sąsiedzkie albo inne sprawy. WHO KNOWS ????!!!! O_o
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Możliwe że ja niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 20:29
Ludzie jeśli nie wiecie co się stało to nie komentujcie
Robicie sensację z ludzkiego nieszczęścia
Jesteście żałośni!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gosc niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 20:39
Ale w których Rakowicach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 21:08
Moze tam mieszkaja jakies Araby :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Możliwe że ja niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 21:17
Araby może nie ale porządni ludzie
Ja nie wie jak można robić sensację z takich rzeczy dla mnie to jest nie pojęte!!!!
Zastanówcie się czasem co piszecie!!!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 22:53
I czym się podniecacie. Zwykła informacja o wydarzeniu podobnie jak o wypadku aut. A tu jaki bulwers. śmieszni jesteście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tere fere pale gumę rowerem niezalogowany
5 stycznia 2017r. o 22:57
jak prawdopodobną przyczyną było podpalenie to trzeba o tym pisać !!! to wzmoże w ludziach czujność no chyba że wiecie kto podpalił to zupełnie inna sytuacja wtedy to jest to o czym pisałem wcześniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.