Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

TVP --- KTO UFA PUBLICZNEJ ?

~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 23:05
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Wiadomosci TVP to idealna odtrutka na fałsz i manipulację serwowaną z TVN. I co ważne - TVP to polski nadawca, w przeciwieństwie do Polsatu, czy TVN.

To powiedz głupolu dlaczego ten jak to mówisz polski rząd zakupił 30 luksusowych samochodów BMW każdy wart 1 milion zł, od tych niedobrych Gebelsów a nie kupili od Orbana Ikarusów. A czy czasami dziadek prezesa TVP Kurskiego nie był w Wermachcie razem z dziadkiem Tuska. ??


A skad baranie mam cos wiedzieć o jakichś samochodach? Bo w tefałenie tak mówili? Jesli tak to oczywiscie jak zawsze łgali i manipulowali... pewnie z normalnego zakupu aut próbują zrobić jakąś aferę, to całkiem w ich stylu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bek niezalogowany
7 lutego 2017r. o 23:05
Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[3], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
7 lutego 2017r. o 23:38
~~kwl napisał(a): publiczna jest tyle warta co trwam, nie ogladam nie popieram nie place, nic nie chce od nich i niech oni nic nie chca odemnie , dziekuje do widzenia


Mam niestety obawy że taki błogostan nie potrwa długo.
PiS niebawem wysmaruje taką ustawę że nikt się nie wymiga od utrzymywania ich propagandowej tuby.Ani Pan , ani ja , ani nikt,[img=1486507096_ok87gxl.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 0:05
W każdym temacie jesteśmy skłóceni i robią z nami co chcą. Łatwo się nami staruje. Ja nie ogląda TVP.

Tak na marginesie to dziennikarze robią gnój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 3:03
~~ napisał(a): W każdym temacie jesteśmy skłóceni i robią z nami co chcą. Łatwo się nami staruje. Ja nie ogląda TVP.

Tak na marginesie to dziennikarze robią gnój.


robią bo są przekupni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 lutego 2017r. o 7:22
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
To powiedz głupolu dlaczego ten jak to mówisz polski rząd zakupił 30 luksusowych samochodów BMW każdy wart 1 milion zł, od tych niedobrych Gebelsów


A skad baranie mam cos wiedzieć o jakichś samochodach? Bo w tefałenie tak mówili? Jesli tak to oczywiscie jak zawsze łgali i manipulowali... pewnie z normalnego zakupu aut próbują zrobić jakąś aferę, to całkiem w ich stylu.


Publiczna TVP niebawem doniesie że wypadki prezydenta i ministranta to zamachy na ich życie.
Spisek gorszego sortu na najjaśniejszą władzę.?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nawiedzony palikociarz znów sieje ferme niezalogowany
8 lutego 2017r. o 7:42
Gdzie byliście specjaliści od obiektywizmu przed 2016, kiedy WSZYSTKIE tv tłukły te same manipulacyjne propagandowe dezinformacje?
Gdzie byliście jak PO ratyfikowała ACTA?
Kiedy Komorowski zaraz po objęciu władzy wywalił całą Krajową Radę ?
Gdzie byliście jak PO podsłuchiwała kilkudziesięciu dzienikarzy?
Gdzie byliście jak Służby napadły na "Wprost" by zamieść po dywan aferę ośmiorniczkową (ale jaja, ale jaja).
Kiedy wywalono z TV WSZYSTKICH co nie prowadzili propagandy PO?
Przypominam, że za poprzedniego PiSu szczujący politykier Lis pracował w TVP.


Teraz za PiSu przynajmniej jest pluralizm.
Przed 2016 był zamordyzm i monokultura.

A co do TV Trwam - nie oglądasz, to nie bredź!
Obejrzyj sobie przez tydzień informacje z Trwam i spróbuj znaleźć te najważniejsze wydarzenia w tefałenie! Nie znajdziesz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 lutego 2017r. o 7:55
No nie wiem , jak tam teraz jest w Publicznej , być może to tuba propagandowa , co wcale nie jest dziwne , ale jeśli chodzi o Trwam , to lubię pooglądać kawałki z neta , szczególnie w dziedzinie ekonomii . Na przykład w Trwam po raz pierwszy widziałem wykład Izabeli Litwin , widziałem też Szewczaka . Nigdzie indziej w ścierwomediach spotkać takich Ludzi nie można. Jest tylko głupia polityczna przepychanka prowadząca na manowce podziału. A każdy temat zastępczy ... eh , tyle razy już o tym pisałem , że przestaje się chcieć ...

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie