Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dziury w drodze-ktoś to widzi?

3145
#hemi nieaktywny
23 lutego 2017r. o 20:30
Wiadomo mamy drogi wojewódzkie,powiatowe ,czy inne gminne nie znam się,bo nie musze.
Ale do jasnej cholery zarządcy tych dróg nimi nie jeżdżą, nie wiedzą,że zrobiły sie wyrwy ,takie,że wiadro mozna schować ,a oponę,czy felgę na bank uszkodzić?

Pytanie:kto sie tym zajmuje?
I dlaczego dziury sa po 2-3 tyg i nic?

czy może jak rany- samo się zrośnie,zrobi sie strup ? :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 lutego 2017r. o 20:39
jakiś czas temu na YT widziałem filmik chyba z Londynu
nawierzchnie z dziurami i jakiś facet wpadł na pewien pomysł by każdą z tych dziur ''przyozdobić '' wymalowanym spray,em -sorry - kutasikiem

wiecie że następnego dnia dziury i ''malunki'' zniknęły ?

może to pomysł na uczulenie naszych ''służb drogowych''?

jestem w stanie kupić kilka aerozoli
;)

kto jeszcze?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 lutego 2017r. o 21:00
falco napisał(a): jakiś czas temu na YT widziałem filmik chyba z Londynu
nawierzchnie z dziurami i jakiś facet wpadł na pewien pomysł by każdą z tych dziur ''przyozdobić '' wymalowanym spray,em -sorry - kutasikiem

wiecie że następnego dnia dziury i ''malunki'' zniknęły ?

może to pomysł na uczulenie naszych ''służb drogowych''?

jestem w stanie kupić kilka aerozoli
;)

kto jeszcze?

Jak już kupisz ten aerozol to se mózg popsikaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 lutego 2017r. o 21:03
nie moja wina że na wrotkach śmigasz i tobie dziury nie przeszkadzają ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DAG niezalogowany
24 lutego 2017r. o 12:52
NA UL.JEZIERSKIEGO OBOK AUTOKOMISU JUŻ OD KILKU DNI STOI SAMOCHÓD DOSTAWCZY Z KARTKĄ Z TEGO KOMISU;NA SPRZEDAŻ.DROGA JEST DWUKIERUNKOWA,NIESTETY MUSIMY KORZYSTAĆ W TYM MIEJSCU TYLKO Z JEDNEGO Z JEDNEJ STRONY JEZDNI CO JEST DUŻYM UTRUDNIENIEM I JEST NIEBEZPIECZNE,GDYŻ NIC NIE WIDAĆ Z NAPRZECIWKA.DROGA NIE SŁUŻY DO HANDLU SAMOCHODAMI!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~c niezalogowany
24 lutego 2017r. o 16:21
Drogowcy dziur na drogach na pewno nie widzą bo jak to pewnego razu pewien drogowiec mi powiedzial "tutaj nie ma dziur, dziury są na wylot a to co najwyżej jest ubytek"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lutego 2017r. o 16:55
~~c napisał(a): Drogowcy dziur na drogach na pewno nie widzą bo jak to pewnego razu pewien drogowiec mi powiedzial "tutaj nie ma dziur, dziury są na wylot a to co najwyżej jest ubytek"

Ubytki to oni mają w główkach . Nasz rząd by powiedział że mają deficyt inteligencji , bo ubytek to jest do pewnego niewielkiego procenta :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teresa niezalogowany
24 lutego 2017r. o 20:56
Witam państwa, chcę zapytać kto jest odpowiedzialny za drogę z Bolesławca kierunek Lwówek śl.? chodzi mi o odcinek dokładnie Bolesławiec Stare Jaroszowice,Ustronie,to jest przegięcie całkowite,gdzie macie oczy? Zamknęliście lepszą drogę tzn.przez Nowe Jaroszowice a nakazujecie jeżdzić po wielkich dziurach czy wy naprawdę oślepione jesteście czy sobie jaja z ludzi robicie.Płacimy podatki drogowe w tym momencie zapytuję dlaczego najpierw nie zrobiliście tej gorszej drogi ,którą teraz nakazujecie jeżdzić po cholernych wielkich dziurach o mało sobie samochodu nie połamałam.Czy ktoś już dostał kasę zapytuję ?w którym wieku my żyjemy ,traktujecie ludzi gorzej niż zwierzęta o mało co mogłam życie stracić w Czwartek wraz z wnukami jadąc tą cholerną drogą ,gdy jedzie duży samochód ,trzeba wybierać albo bum w samochód albo w dziurę,ponieważ miejscami jest tak dużo dziur ko dziury,że nie ma gdzie tym sam.jechać tylko prosto w dziury KOSZMAR gdzie wy URZĘDNICY macie oczy?za co siedzicie na stołkach ,brak słów powiedziałabym dużo więcej ale.................pozdr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza