Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych
~~patron niezalogowany
27 lutego 2017r. o 11:05
~~Taki napisał(a): Potomkowie komuchów sieją dalej swoją propagandę. Won do piekła czerwona zarazo, która oczerniała wykletych robiąc prowokacje podstawiając bandytów.
Trybuna... I wszystko jasne.

Ludzi nie dzieli się na lewicowych i prawicowych, na komuchów i ...ów lecz na mądrych i głupich. Zgadnij do których ty się zaliczasz??
bo ja już wiem.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
27 lutego 2017r. o 18:06
w każdym razie czciciele se pobiegali, bandyci są dla mnie dalej bandytami, a nr. 169 zaymponował na maxa, przeżył to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Organizator niezalogowany
27 lutego 2017r. o 18:10
Heiterzy którzy nigdy nic dla nikogo nic zrobili a teraz fakty:
1 zmiana trasy dzien przed nieznaczne wydluzenie aby dystans byl 5 km spowodowany byl faktem iz w piątek było jeszcze błoto na trasie
2 medal był szary i z zeszłego roku organizatorzy dostaja pakiety skompletowane i nie maja wpływu na zawartość jeśli była pomyłka jeśli ktoś zostal urażony to niech sie zwróci do organizatorów to napewno mu wymienią
3 opóźnienie startu spowodowane było tym iż większość zgloszonych przyszła przed biegiem i zrobiła się kolejka i ciezko wydac pakiet startowy osobą predzej jeszcze zanim jest się rozlozonym z biurem
4 a wreczenie medali nie na szyje bylby z tym problem gdyż znalazly sie osoby ktore biegły dwa dystanse

Niezadowolonych zapraszamy do pomocy w organizacji pomoc sie przyda. bo pewnie smacznie sobie obiad w niedzielne popołudnie jadły jak inni zbierali całą impreze i cieszyli sie że na kolacje do domu trafili pozdrawiamy i liczymy na pomoc przy organizacji imprez a nie z boku narzekać jak zobacza ile to kosztuje czasu i pracy moze docenia organizatorów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lutego 2017r. o 18:30
gdzie można zobaczyć wyniki z biegu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczestniczka niezalogowany
27 lutego 2017r. o 18:39
Panie organizatorze, proszę uwagi nie traktować osobiście. Tylko pomyśleć aby następnym razem podnieść poprzeczkę.
Moim zdaniem kwestia medali jest ważna zwłaszcza dla najmłodszych uczestników. Dzieci dały z siebie wszystko i zawieszenie im medali na szyję powoduje że serduszka im się radują - technicznie to jest do zrobienia i standard na biegach

Rekomendacja na przyszły rok.

1 Uruchomić dwa punkty odbioru pakietów na każdy z biegów z osobna.
2 punkty postawić tak aby nie były w kolizji ze startem i metą. Kto przyjdzie później na dłuższy dystans nie będzie blokował startu pierwszego biegu.

3 Warto pomyśleć o możliwości odbioru pakietów wcześniej - też częsta praktyka.

PS Bieg jest dla biegaczy a nie organizatorów.

Zawsze można coś poprawić, widzimy się za rok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lutego 2017r. o 19:00
~~Organizator napisał(a): Heiterzy którzy nigdy nic dla nikogo nic zrobili a teraz fakty:
1 zmiana trasy dzien przed nieznaczne wydluzenie aby dystans byl 5 km spowodowany byl faktem iz w piątek było jeszcze błoto na trasie
2 medal był szary i z zeszłego roku organizatorzy dostaja pakiety skompletowane i nie maja wpływu na zawartość jeśli była pomyłka jeśli ktoś zostal urażony to niech sie zwróci do organizatorów to napewno mu wymienią
3 opóźnienie startu spowodowane było tym iż większość zgloszonych przyszła przed biegiem i zrobiła się kolejka i ciezko wydac pakiet startowy osobą predzej jeszcze zanim jest się rozlozonym z biurem
4 a wreczenie medali nie na szyje bylby z tym problem gdyż znalazly sie osoby ktore biegły dwa dystanse

Niezadowolonych zapraszamy do pomocy w organizacji pomoc sie przyda. bo pewnie smacznie sobie obiad w niedzielne popołudnie jadły jak inni zbierali całą impreze i cieszyli sie że na kolacje do domu trafili pozdrawiamy i liczymy na pomoc przy organizacji imprez a nie z boku narzekać jak zobacza ile to kosztuje czasu i pracy moze docenia organizatorów


A co mnie to obchodzi ?.Wpłaciłam wpisowe ,byłam o czasie zgodnie z planem.
Nie potrafisz,nie pchaj się na afisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ola niezalogowany
27 lutego 2017r. o 19:22
Nie wiem czy osoba podajaca sie za organizatora nią jest, bo obsluga byla bardzo zyczliwa. Mi bieglo sie dobrze bylam wcześniej i odvralam co trzeba. Ale cóż od dobrych rad mamy widze tu wielu, oczekiwania wysokie w stylu "niech ktoś zrobi, ja skorzystam". Takie rady schowajcie sobie w kieszeń, bo jesli są życzliwe to mozna skontaktować się z organizatorami a nie wybrzydzać. Widać, że niektorzy nie mają pojęcia ile wysiłku i poswiecenia kosztuje taka praca, której ktos mial odwagę sie podjąć i to bez wynagrodzenia, po to abyś i ty krytyku mógł pobiec. Nie zdziwie się ze za rok nikomu nie bedzie spieszno robic takie imprezy z dobrej woli. Takim wlasnie jesteśmy narodem: doradza" to pierwsi ale pomóc juz trudniej.
Ja tam dziękuję organizatorom i proszę sie nie przejmować krytyką, bo jeśli ktos ma cenne rady to zglosilby się do was a nie hejtuje anonimowo na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~k niezalogowany
27 lutego 2017r. o 19:41
Ola masz racje organizacja wymaga wysiłku a i uwagi też są cenne. Ja zakładam zawsze dobrą wolę tych co je zgłaszają. Tu są uwagi merytoryczne i mam nadzieję ze organizator weźmie je pod uwagę no chyba pierwszy raz a mam nadzieję nie ostatni raz organizuje bieg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.