Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drzewa na terenie dworca PKS wycięte
~~ niezalogowany
28 lutego 2017r. o 20:57
Kiedyś za tą masową rzeż zdrowych drzew, człowiek zapłaci wysoką cenę, jak zacznie się nasilać zjawisko smogu, i nie będzie miał czym oddychać ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr niezalogowany
28 lutego 2017r. o 21:01
Dziwią mnie głupawe wpisy,godzące się na masową wycinkę zdrowych,dorodnych,starych drzew..brrr Ludzie, opamiętajcie się!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
28 lutego 2017r. o 21:04
~~Piotr napisał(a): Dziwią mnie głupawe wpisy,godzące się na masową wycinkę zdrowych,dorodnych,starych drzew..brrr Ludzie, opamiętajcie się!


pisowce niczego nie widzą że rządy tej partii to katastrofa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
28 lutego 2017r. o 21:54
Prawo jak prawo.To ludzie(wielcy właściciele i zarządcy)są popier...eni.Dać ....o.w.i pomocny palec to upierdzieli Ci rękę.
Ja też mam na swoim niewielkim terenie 12 ogromnych drzew ale nawet przez myśl mi nie przyszło je wyorać.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pc niezalogowany
28 lutego 2017r. o 22:19
Każdy powinien mieć swobodną możliwość zarządzania terenem prywatnym Kropka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 lutego 2017r. o 22:44
~~ napisał(a): jeśli już to konsul, nieuku :P
A nie czasem konsulat,nieuku? Konsul,to główny pracownik konsulatu,dyplmata,przedstawiciel danego państwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ktoś niezalogowany
28 lutego 2017r. o 23:03
Ja pomijam temat "eko-terrorystyczny" wyciki drzewa, ale mam jedno pytanie: Po co dworzec pks będzie w tym miejscu budowany, skoro ma powstać Centrum Przesiadkowe przy dworcu pkp? Tyle autobusów kursuje,że dwa miejsca są potrzebne? I kto za to płaci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~drzewa niezalogowany
1 marca 2017r. o 8:37
~~Pc napisał(a): Każdy powinien mieć swobodną możliwość zarządzania terenem prywatnym Kropka


tu nie chodzi o nas, tu nie chodzi o każdego. Tutaj chodziło o ich. Przekręt.
To co miało być wycięte już zostało wycięte. Kto miał na tym się wzbogacić to już to zrobił. Teraz ustawę można zmienić. prawo i sprawiedliwość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.