Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

uzależnienia

~~ niezalogowany
1 marca 2017r. o 18:11
Kto w Bolesławcu prowadzi takie terapie z dobrym skutkiem prywatnie ,kogo byście państwo polecili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kumpel niezalogowany
1 marca 2017r. o 20:08
komenda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~adi niezalogowany
1 marca 2017r. o 21:42
Zgłoś się do wieżowca , tam ci powiedzą kto się tym zajmuje i gdzie?mi dwa lata temu wskazali drogę , dzisiaj jestem już na prostej.Nie byłem łatwym egzemplarzem ale pracuje tam pani Zosia i złamała mnie.miałem dość jej telefonów ,pytań co u mnie nowego.długo nie szedłem na leczenie ale w końcu musiałem jej powiedzieć że jest coś nowego u mnie.No i poszedłem .jeszcze trochę i podziękuje jej że była taka uciążliwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 marca 2017r. o 13:20
daj sobie spokój

nie dasz rady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Papuga niezalogowany
2 marca 2017r. o 14:15
~~ napisał(a): daj sobie spokój

nie dasz rady


Zamilcz !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15644
#berial nieaktywny
2 marca 2017r. o 15:34
kiedyś był dobry odział w Złotoryi , mam nawet namiar do doktora który tam przyjmował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Elniuniek niezalogowany
2 marca 2017r. o 16:18
W Bolesławcu na tysiąclecia 32 obok pck przyjmuje Pan Zbyszek. Super fachowiec. Chyba we wtorki i czwartki. Są też mityngi dla osób uzależnionych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zx niezalogowany
2 marca 2017r. o 18:42
odpuść sobie oddział terapi w Bolesławcu , chyba że chcesz stoczyć się jeszcze bardziej to jak najbardziej polecam;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.