Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski poza zarządem Ziemi Bolesławieckiej
~~JKM niezalogowany
17 marca 2017r. o 21:56
Jeśli Małkowski to PiS-owiec, obojętnie czy faktyczny czy potencjalny, to u mnie ma przerąbane.
Nienawidzę oportunistycznych karierowiczów :P :P :P !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ok niezalogowany
17 marca 2017r. o 22:07
JKM, jesli budujesz swoje opinie na podstawie anonimowych bąków to graguluje. To przyPiSywanie mu PiSu to działania konkurencji. Nie bądź leming.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 marca 2017r. o 23:04
~~Ok napisał(a): JKM, jesli budujesz swoje opinie na podstawie anonimowych bąków to graguluje. To przyPiSywanie mu PiSu to działania konkurencji. Nie bądź leming.


To niedługo się okaże !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 marca 2017r. o 23:53
~~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Mi nie przeszkadza, może tam być nawet 100% TW. Byleby tylko nie brali publicznej kasy.

Za to gdyby przeswietlić pod tym kątem należących do róznych partii radnych oraz pracowników administracji samorządowej, to byłoby ciekawe.


Ja bym dodał tylko zastrzeżenie ,że nikt nie ucierpiał na skutek ich współpracy.


Żadnych zastrzeżeń. Skoro podpisał, to nie można wykluczyć, że na współpracę był gotowy.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 7:38
ach to twoje pierd - e
każdemu komu po raz pierwszy stanie jest gotowy do gwałtu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
18 marca 2017r. o 10:42
skorn napisał(a):
~~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Mi nie przeszkadza, może tam być nawet 100% TW. Byleby tylko nie brali publicznej kasy.

Za to gdyby przeswietlić pod tym kątem należących do róznych partii radnych oraz pracowników administracji samorządowej, to byłoby ciekawe.


Ja bym dodał tylko zastrzeżenie ,że nikt nie ucierpiał na skutek ich współpracy.


Żadnych zastrzeżeń. Skoro podpisał, to nie można wykluczyć, że na współpracę był gotowy.

Można albo i nie można.Mało kto mógł uniknąć umoczenia żyjąc w "realnym socjaliźmie".
Czasami myślę,że ty jednak mało wiesz o tamtych czasach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 10:42
~~ napisał(a):
~~Ok napisał(a): JKM, jesli budujesz swoje opinie na podstawie anonimowych bąków to graguluje. To przyPiSywanie mu PiSu to działania konkurencji. Nie bądź leming.


To niedługo się okaże !
Pan Malkowski powinien prreniesc swoja Kampanie Wyborcza do Świeradowa Zdroju i tam kandydować!Bo zaczal ja trochę za wcześniej!Szkoda Goscia spali się przed Wyborami.A już ma więcej Wrogow niż Przyjaciol!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 10:45
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Ok napisał(a): JKM, jesli budujesz swoje opinie na podstawie anonimowych bąków to graguluje. To przyPiSywanie mu PiSu to działania konkurencji. Nie bądź leming.


To niedługo się okaże !
Pan Malkowski powinien prreniesc swoja Kampanie Wyborcza do Świeradowa Zdroju i tam kandydować!Bo zaczal ja trochę za wcześniej!Szkoda Goscia spali się przed Wyborami.A już ma więcej Wrogow niż Przyjaciol!

Dla mnie ta kandydatura to folklor .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima