Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski poza zarządem Ziemi Bolesławieckiej
~~Wiktor niezalogowany
18 marca 2017r. o 11:15
Nie podniecajcie się. Facet nie chciał być juz w zarządzie ZB, a wy mu tu życie ukladacie. No ale cóż, jak ktoś nie ma swojego życia to tak jest, że zajmuje się cudzym. Zwykła zazdrość. Zostało wam tyko pierdzenie i rzucanie kamieni z ukrycia. Żal.
Panie Macieju, dobra decyzja. Czas odpocząć troszkę, ale ja czekam na cis nowego za jakiś czas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 11:21
~~Wiktor napisał(a): Nie podniecajcie się. Facet nie chciał być juz w zarządzie ZB, a wy mu tu życie ukladacie. No ale cóż, jak ktoś nie ma swojego życia to tak jest, że zajmuje się cudzym. Zwykła zazdrość. Zostało wam tyko pierdzenie i rzucanie kamieni z ukrycia. Żal.
Panie Macieju, dobra decyzja. Czas odpocząć troszkę, ale ja czekam na cis nowego za jakiś czas.

To nowe to legitymacja Pisowska !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 11:25
~~ napisał(a):
~~Wiktor napisał(a): Nie podniecajcie się. Facet nie chciał być juz w zarządzie ZB, a wy mu tu życie ukladacie. No ale cóż, jak ktoś nie ma swojego życia to tak jest, że zajmuje się cudzym. Zwykła zazdrość. Zostało wam tyko pierdzenie i rzucanie kamieni z ukrycia. Żal.
Panie Macieju, dobra decyzja. Czas odpocząć troszkę, ale ja czekam na cis nowego za jakiś czas.

To nowe to legitymacja Pisowska !!


Co, chętnie byś go tam widział? żeby móc go dalej pomawiać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 15:17
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Wiktor napisał(a): Nie podniecajcie się. Facet nie chciał być juz w zarządzie ZB, a wy mu tu życie ukladacie. No ale cóż, jak ktoś nie ma swojego życia to tak jest, że zajmuje się cudzym. Zwykła zazdrość. Zostało wam tyko pierdzenie i rzucanie kamieni z ukrycia. Żal.
Panie Macieju, dobra decyzja. Czas odpocząć troszkę, ale ja czekam na cis nowego za jakiś czas.

To nowe to legitymacja Pisowska !!


Co, chętnie byś go tam widział? żeby móc go dalej pomawiać?

Gdzie ty tu widzisz pomawianie ,to są tylko warianty które może zastosować MM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Człowiek tamtego systemu niezalogowany
18 marca 2017r. o 16:05
na czele ZB !!!
Czyli juz zawsze bedzie na smyczy.
Samozaoranie, w oczach nie tylko boleslawian.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 marca 2017r. o 17:22
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a):
~~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Mi nie przeszkadza, może tam być nawet 100% TW. Byleby tylko nie brali publicznej kasy.

Za to gdyby przeswietlić pod tym kątem należących do róznych partii radnych oraz pracowników administracji samorządowej, to byłoby ciekawe.


Ja bym dodał tylko zastrzeżenie ,że nikt nie ucierpiał na skutek ich współpracy.


Żadnych zastrzeżeń. Skoro podpisał, to nie można wykluczyć, że na współpracę był gotowy.

Można albo i nie można.Mało kto mógł uniknąć umoczenia żyjąc w "realnym socjaliźmie".
Czasami myślę,że ty jednak mało wiesz o tamtych czasach.


To czy ktos ucierpiał czy nie, jest często po tylu latach niesprawdzalne. Sprawdzalne jest tylko to, co w teczkach, tak jak u bolka. Zablokowanie takim ludziom dostępu do publicznych funkcji i pieniedzy jest ukłonem w kierunku tych, którzy żadnych zobowiązań nie podpisywali.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
18 marca 2017r. o 17:53
skorn napisał(a):
To czy ktos ucierpiał czy nie, jest często po tylu latach niesprawdzalne. Sprawdzalne jest tylko to, co w teczkach, tak jak u bolka. Zablokowanie takim ludziom dostępu do publicznych funkcji i pieniedzy jest ukłonem w kierunku tych, którzy żadnych zobowiązań nie podpisywali.


Zostanę jednak przy swoim zdaniu.Tzn.czy współpraca - dziś już nie do sprawdzenia: dobrowolna czy wymuszona była rzeczywista i skutkowała krzywdą ludzką ,czy efekty jej były żadne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 marca 2017r. o 18:06
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a):
To czy ktos ucierpiał czy nie, jest często po tylu latach niesprawdzalne. Sprawdzalne jest tylko to, co w teczkach, tak jak u bolka. Zablokowanie takim ludziom dostępu do publicznych funkcji i pieniedzy jest ukłonem w kierunku tych, którzy żadnych zobowiązań nie podpisywali.


Zostanę jednak przy swoim zdaniu.Tzn.czy współpraca - dziś już nie do sprawdzenia: dobrowolna czy wymuszona była rzeczywista i skutkowała krzywdą ludzką ,czy efekty jej były żadne.


wszystko mozna sprawdzic
wspolpracy wymuszonej nie bylo
nie moge na tobie wymusic pilnowania mojej baby bo moglo by sie to zle skonczyc
wiec nie pier....cie o wymuszaniu
tylko ubesk lub sb uzywa takiego zargonu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima