Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z tą gimnastyką? Prawda w oczy kole
~Anonim niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 8:10
Kobitki co z wami? piękne ciała, wspaniale wygimnastykowane, a makijaż tak mocny że aż szpeci :-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 9:51
Płakać się chce, patrząc na te dzieci, którym rodzice robią krzywdę przez własne lenistwo.
Dziecko otyłe przeżywa różnego rodzaju frustracje, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 10:57
Otyłość jest zła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 11:10
~~ napisał(a): Płakać się chce, patrząc na te dzieci, którym rodzice robią krzywdę przez własne lenistwo.
Dziecko otyłe przeżywa różnego rodzaju frustracje, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.


A kto jest temu winien? Rodzice! To oni kupują śmieciowe jedzenie lub pozwalają dzieciom na jego kupowanie.Nie zachęcają do aktywności fizycznej bo sami mają gdzieś ćwiczenia,jazdę na rowerze czy inne. Jak słyszę teksty typu:mam grube kości to jestem gruby to mam ochotę takiemu człowiekowi w łeb przywalić. Ciężko jest rozsądnie się odżywiać i być aktywnym fizycznie ale jeszcze ciężej jest żyć w przyszłości z cukrzycą, nadciśnieniem a na końcu zejść na zawał- bo przecież miało się grube kości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonim niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 13:55
Jakie znaczenie ma ubiór czy make up. Tu zupełnie co innego jest ważne.
Taka prawda łatwo mówić , trudniej zrobić . Lenistwo dookoła. Zamiast poćwiczyć ludzie wolą w domu posiedzieć i krytykować z kanapy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~brunet wieczorową porą niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 15:49
Nie mam z czego schudnąć i mam prawidłowe BMI ale przy takiej dziewczynie to z pewnością kondycję bym sobie poprawił ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~brunet wieczorową porą niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 15:50
Nie mam z czego schudnąć i mam prawidłowe BMI ale przy takiej dziewczynie to z pewnością kondycję bym sobie poprawił ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MNIAM MNIAM niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 17:11
Jak obczaiłem fotki tej Moniki(zwłaszcza tą bez biustonosza)na maxmodels.pl,to nie chce mi się wierzyć że nosi stanik C
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.