Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Restauracja McDonald's w Bolesławcu
~~ niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 18:37
~~McD napisał(a): A ja jestem zadowolony ze bedzie co zjesc w tym miescie


No właśnie! Jeść powinno się jedzenie. A w McD są raczej wypełniacze. Czyli, jak rozumiem, jesteś zadowolony, że będzie się czym wypełnić. Takich wypełnionych, w rozmiarze XXXXXXL mamy coraz więcej. A co ciekawe występuje dosyć jasny związek pomiędzy zdecydowanym nadmiarem rozmiaru fizycznego a problemami z myśleniem. Innymi słowy - rozmiar fizyczny XXXXXL oznacza SSSSSL potencjału intelektualnego. No to się radujmy się i cieszmy - McD w Bolcu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 18:40
A gdzie w bc dziś mozna zjesc dobre/zdrowe frytki ? Tacy cwani wszyscy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 20:41
~~~ napisał(a): A gdzie w bc dziś mozna zjesc dobre/zdrowe frytki ? Tacy cwani wszyscy

W domu możesz sobie zrobić. Nie powiem, że zdrowe. Ale na pewno dużo zdrowsze niż w McD czy podobnych "fast food'ach".
Chyba nie masz dwóch lewych rąk?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 21:15
pizze i pierogi tez mam za kazdym razem robic jak mam ochote ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ISIA niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 23:52
SUPER! JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!TAK DOBREJ KAWY W TAKIEJ CENIE NIE NAPIŁAM SIĘ NIGDZIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~No nie wierzę! niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 7:38
Wow! Cóż za doniosła chwila. Plebs po latach nieustannych modlitw i oczekiwań doczekał się McDonalda.
Najwytrawniejsza restauracja! w końcu ! w końcu! w u nas!
Już nie będziemy prowincją. Zaświeciło dla nas słońce....

Ludzie błagam. Podniecacie się z tego niczym murzy.yn który idąc przez pustynię znalazł szkiełko. Miejcie do siebie więcej szacunku.

Życzę miłego dnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~McD niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 8:00
A co was to obchodzi ktto co je! Nie rozumiemiem sensu tego tematu!

Ps najblizszy mcd jeat w okmianach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~medyk niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 8:36
~~~ napisał(a): A gdzie w bc dziś mozna zjesc dobre/zdrowe frytki ? Tacy cwani wszyscy



Nie istnieją "zdrowe" frytki.
Co najwyżej mogą być mniej lub bardziej szkodliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza