Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Restauracja McDonald's w Bolesławcu
~~ahahaha niezalogowany
8 kwietnia 2017r. o 22:22
hipokryci ktorzy w tym temacie lamentuja ze tak niezdrowo beda w dlugich kolejkach stac po zarcie z maca

takze beka przeogromna z postow tutaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 kwietnia 2017r. o 22:24
Pewnie będą tłumy - tak, jak na ulicach coraz większe tłumy otyłych ludzi. Uzależnionych od chemicznego jedzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 kwietnia 2017r. o 23:06
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
8 kwietnia 2017r. o 23:09
mir.ko napisał(a):
~~ napisał(a): Ciekawi mnie fenomen takich, nie wiem jak to nazwać, restauracji? Przecież tego, według mnie nie da się jeść, o wiele lepsze fast foody można zjeść na mieście, w przysłowiowej budzie.
Z warzywami, smażoną cebulką, sosami..... a nie kawałek sera, plasterek ogórka, ....


po prostu jest smaczne i nie czekasz 15 minut, sa fajne promocje na aplikacji w tel, jest dostep do neta, w srodku jest niesamowicie przyjemnie i sa atrakcje dla dzieciakow

nikt nie kaze tam chodzic codziennie. mam do mc 10 min z buta a jestem tam raz czy dwa w miesiacuDopisane 07.04.2017r. o godz. 20:24:... a zamowienie i platnosc w automacie genialnie pozwala na weekend ominac stojace tlumy mlodziezy.

I o dokładnie tyle za dużo.
NIE ŻRYJ TEGO GÓWNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Joe Olej niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 8:32
Ludzie tworzą nienormalność a marzą o normalność

W normalnym świecie buduje się centra handlowe za miastem tak by miasto mogło się normalnie rozwijać i funkcjonować, nie zabija się rodzimego handlu, nie niszczy lokalnych produktów, bo to wyróżnia na tle innych i daje sens istnienia

Centra i bułkomaty stawiane za miastem rozwijają okolicę i pozwalają mądrze rozwijać się i istnieć miastom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 10:50
Przepis na kurczaka z MD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~McD niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 13:24
A ja jestem zadowolony ze bedzie co zjesc w tym miescie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 13:49
Haha będzie co zjeść. Widać że ci w domu nie gotują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.