Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

NISSAN NOTE DIESEL CZY KTOŚ NIM JEŹDZI?

~~ niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 23:44
~~Ja napisał(a): Czy gdzieś napisałam, że nie jest ważny? Czytaj ze zrozumieniem.


Czytam i czytam. Od przodu i od tyłu. Pisze że najważniejszy jest w po mieście.

"W jeździe po mieście ważniejszy jest moment obrotowy" a poza miastem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~iza555 niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 5:39
No takiego odzewu się nie spodziewałam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~iza555 niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 5:41
Jednak czy ktoś z kochanych bolecnatow jeździ takim autkiem w dieslu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kry niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 8:22
Jest to silnik renaulta. Poczytaj trochę o nim. Bardziej skłoń się ku krytycznym oceną niż zachęcających. A tak się wydaje że to całkiem fajne autko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolo niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 9:43
Jeśli auto ma używane na krótkich, miejskich odcinkach, to diesel zdecydowanie odpada moim zdaniem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tornister niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 11:28
Brzydkie toto jest wg mnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 15:05
witam.
jeździłem takim autem ok 3 lat.
bez problemowo ... śmieszne i przyjemne auto , daje rade.
wszystko zależy od tego jak był "traktowany" wcześniej i jeśli szczęście dopisze ... ja nie narzekałem na swój samochód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 15:46
Dobre auto zmieniaj częściej olej. Silnik reno Megane . jak zadbany to fajne autko. Mocy starczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.