Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ranna w wypadku na ulicy Gdańskiej
~~* niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 11:49
Jeśli to gościu byl sprawca a kobieta jest poszkodowana to nie bawcie się w pseudo detektywów, czy za blisko kierownicy siedziała i czy pasy miala zapięte.Jest poszkodowana i tyle!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 12:01
Następca "krzychu kadetem tera"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Papuga niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 12:21
~~* napisał(a): Jeśli to gościu byl sprawca a kobieta jest poszkodowana to nie bawcie się w pseudo detektywów, czy za blisko kierownicy siedziała i czy pasy miala zapięte.Jest poszkodowana i tyle!


Otóż to, a taki półgłówek nigdy nie powinien otrzymać prawa jazdy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 15:49
policja jeszcze dzis czekala az laaskawie ktos posprzata rozlane plyny. byli od rana do jakos 14 i pilnowali plamy. to jakies nieporozumienie. dwoch policjantow pilnujacych plamy chyba oleju!! kto za to placi??? to jakas parodia!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierownica niezalogowany
11 kwietnia 2017r. o 18:35

"Ja tylko mogę potwierdzić! Właśnie ubierałem dziecku buty w przedszkolu jak nagle był głośny pisk i grzmot. Widziałem z okna moment jak hunctwot wysiadł z kolegą z merca.
Podszedł aby zaglądnąć na szkodę swojej fury, wyciągną telefon z kieszeni i zaczął wydzwaniać. Nie podszedł przez ten cały czas do kobiety która siedziała przygnieciona poduszką ledwo przytomna, nawet jak przybiegli ludzie na pomoc. Po prostu miał to gdzieś! Dopiero jak mu ktoś zwrócił uwagę to wyciągnął trójkąt z bagażnika i postawił na jezdni. Dupek miał dresy pełen wydalaki. Pewnie od razu do tatusia dzwonił aby mu powiedzieć że mu bubla narobił.
Gdybym był tatą tego głupiego gówniarza, to bym go tak sprał że jadł by hamburgery przez słomkę aż do bożego narodzenia.
A jak chodzi o sprawiedliwość w tym kraju to możemy mieć tylko nadzieje że sędzia poczyta i posłucha komentarze świadków i odbierze świrowi prawko dożywocia!
Tego Ci życzę DUPKU! Za to że o mały włos nie zabiłeś kogoś przez swoi chory egoizm. Dobrze że nie trafiłeś we mnie albo moje dziecko bo byś się już nie odnalazł w tym życiu.
Masz więcej szczęścia niż na to zasługujesz ty orle drogowy.
Może Ci to da do pomyślenia bydlaku!"
ZGADZAM SIE W 100% !!
Wpierd.... gnojkowi by sie przydal, i to porzadny. Cud ze nikogo nie zabil...DEBIL !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 kwietnia 2017r. o 7:36
co za ... przez tą kontrole kobieta w ciężkim stanie powinien dostać taki wpie..rd..ol żeby najlepsi chirurdzy mieli co robić .poje..ba..niec takich matołów powinno zamykać się w zakładach zamkniętych . to jest przykład psychicznie chorego ...a eliminacja tego gośćia dożywotnio zabrać prawko

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mamaania niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 17:08
Po pierwsze jechał za szybko i przyznał się do tego.
Po drugie dzwonił po pomoc.
Po trzecie ma nauczkę i zapłaci za to.
Po czwarte jak można osadzić człowieka po samochodzie czy wyglądzie?(spójrzcie w wlasne lusterka)
Po piąte wszyscy mamy dzieci a dzieci rosną i nie życzę nikomu to samo przeżywać.
Po szuste czy wszyscy jesteście tacy idealni że chcecie go linczowac?
Nie bronie go ,jestem osobą obca ale szlak mnie trafia jak bez zastanowienia i znania prawdy pisze się takie żeczy.pomyslcie najpierw a potem wypisujcie.Nikt nigdy nie wie co może go kiedys spotkać a tego ani sobie ani Wam nie życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 17:25
~~mamaania napisał(a): Po pierwsze jechał za szybko i przyznał się do tego.
Po drugie dzwonił po pomoc.
Po trzecie ma nauczkę i zapłaci za to.
Po czwarte jak można osadzić człowieka po samochodzie czy wyglądzie?(spójrzcie w wlasne lusterka)
Po piąte wszyscy mamy dzieci a dzieci rosną i nie życzę nikomu to samo przeżywać.
Po szuste czy wszyscy jesteście tacy idealni że chcecie go linczowac?
Nie bronie go ,jestem osobą obca ale szlak mnie trafia jak bez zastanowienia i znania prawdy pisze się takie żeczy.pomyslcie najpierw a potem wypisujcie.Nikt nigdy nie wie co może go kiedys spotkać a tego ani sobie ani Wam nie życzę.[/c


siostra miłosierdzia najpierw słownik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza