Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gruzini czarowali w Teatrze
2161
#fobiak nieaktywny
13 kwietnia 2017r. o 9:39
".... dla zagranicznych gości, byli to m.in.: prezydent USA – Joe Biden,..."

a w ktorym to roku bylo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 kwietnia 2017r. o 9:41
Kampania ruszyła. marszałku, zapraszamy z podobnymi akcjami częściej, nie tylko rok przed wyborami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 kwietnia 2017r. o 10:20
Tak fantastycznego spektaklu nie widziałam od bardzo, bardzo dawna! Coś pięknego! Warto było pójść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 kwietnia 2017r. o 15:14
~~ napisał(a): Tak fantastycznego spektaklu nie widziałam od bardzo, bardzo dawna! Coś pięknego! Warto było pójść.

To co wczoraj zobaczyłem z Żoną na własne oczy przerosło wszelkie nasze oczekiwania ,po prostu Mistrzostwo Świata w wykonaniu zespołów z Gruzji.Panie Starosto Panie Marszałku Prosimy o więcej takich występów. :* :* :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 kwietnia 2017r. o 17:06
Piękne Panie z Zespołu Baletowego poruszały się z taką gracją jak by były z innego Świata . Przecudowne przedstawienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BIS niezalogowany
13 kwietnia 2017r. o 20:17
Wokalny Zespół Batumi otrzymał owacje na stojąco za swoje wspaniałe piosenki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
13 kwietnia 2017r. o 23:52
Kolejnym razem proszę organizować takie wydarzenia za odpowiednią opłatą...
Rozdawanie biletów skończyło się zanim się zaczęło. Dziękuję.
Skarga złożona. Na nic nie liczę, czuję rozczarowanie.

Zdecydowanie popieram poprzedników, więcej takich atrakcji!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
14 kwietnia 2017r. o 11:04
Już kiedyś w Bolesławcu był występ zespołu z Gruzji. Był wtedy chyba jeszcze inny ustrój, ale pokaz był wspaniały. Myślę, że tym razem też było ładnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.