Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Oglądam "Ucho prezesa" - Krzysztof Kubów
~~ niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 7:32
~~Rytfgrthtgg napisał(a): A gdzie leki darmowe dla seniorów może mi ktoś powiedzieć przecież pisory pbiecały

No przecież są idio.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 8:43
Dla mnie jak Pis zrobi reformę sądownictwa, to bedzie "the best".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 11:59
~~ napisał(a): Dla mnie jak Pis zrobi reformę sądownictwa, to bedzie "the best".



"Pisowski betonie, aleś ty głupi." Głupi jesteś, głupi "bedziesz".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 12:09
~~ napisał(a): Dla mnie jak Pis zrobi reformę sądownictwa, to bedzie "the best".


Dla mnie też....... mamy najwięcej sędziów za Niemcami w Europie, jednocześnie najbardziej niwydolny,45% sędziów zamiast orzekać piastuje funkcje za które birze dodatkową kasę, a i przeszlość tych sędziów jest związana z prl i slużbami. Eldorado sie im skończy, dlatego niektórym reforma sie niepodoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 12:12
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Dla mnie jak Pis zrobi reformę sądownictwa, to bedzie "the best".



"Pisowski betonie, aleś ty głupi." Głupi jesteś, głupi "bedziesz".


ekspert od głupoty i jego skrajna głupota
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 13:21
ktoś tam chce być mądrzejszy niż jest bo co powiesz gościu na to że ja go znam od blisko trzydziestu lat
bywa że słysze muzykę której słucha :D więc jeśli czegoś nie wiesz to nie pisz
jeśli nie byłes na spotkaniu i nic nie słyszałeś to też nie pisz bo wyjdzisz na durnia jak ten co to pisze o jakiejś merytorycznej dyskusji
jeśli jest taki kozaczek za jakiego chce tu uchodzić niech napisze jakie zadał pytanie a wtedy będe wiedział czy był czy tylko pali głupa
może też niech napisze dlaczego poseł nie odpowiedzial na żadne z pytań falco pomijając zresztą wymijającą odpowiedz na pytanie o wycinke drzew
może też niech odpowie dlaczego tak się niektorzy podniecali słysząc pytania Janusza i jak im zamknął mordy
wiem bo widziałem jak się ...y zachowywali :D
chcesz coś jeszcze wiedzieć ?
może chcesz poznać inne pytania do posła np. o Macierewicza
nie kieruj się emocjami a wywiad jaki tu zamieszczono to wywiad dla przygłu pów którzy nie mają bladego pojęcia o tym co działo sie na spotkaniu i zaraz po nim trzeba było być przed budynkiem kiedy poseł wychodził i padło jeszcze kilka pytań ale żadnej odpowiedzi
:D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 13:46
pytania jonasza lecąceego na peta były na tym samym poziomie pieniactwa jak tutaj

pytania zgapione z innych żródeł typu tvn nic od siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 14:21
Falco to ten co podszedł do dziadka krzyczącego "po wynocha"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego