Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak wilki zagryzły owce w Gromadce?
~klucznick niezalogowany
8 maja 2017r. o 14:56
wilki zemściły się za te wnyki co to kłusownicy zakładają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
8 maja 2017r. o 15:13
Trzeba dobrze odgradzac zwierzęta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 maja 2017r. o 15:19
Smiejcie się smiejcie. Kwestia czasu kiedy zaatakują człowieka.
Na "kaczmarce" walają się poobgryzane kości oraz truchła jakiś dużych zwierząt. Nie jestem w stanie określić co to jest bo pozostały tylko fragmenty tkanki a chciałem się ulotnić jak najszybciej z tego terenu. Aż mnie ciarki przeszły jak o owcach przeczytałem i skojarzyłem fakty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 maja 2017r. o 15:46
To nie wilki tylko zdziczałe psy patałachy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 maja 2017r. o 15:52
A po jakie licho Szanowna Redakcja tak drastyczne zdjęcia tych zagryzionych owiec pokazuje???? Te informacje nastolatki też czytają! Po co mają to oglądać? Sam tekst by nie wystarczył????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dźesika niezalogowany
8 maja 2017r. o 15:58
Jak rządziła Platforma z Panem Premierem Tuskiem to tego ni było.Był POrządek .Za konusa to nawet wilcy z lasu się wynoszą.Jeszcze trochę będą pożerać ludzi.Zaczną od wyborców PISa.Przestrzegam przed wychodzeniem na pole,np.plantacje truskawek.Wilcy tylko na to czekają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sebek niezalogowany
8 maja 2017r. o 16:00
Dobrze że Bolec umieszcza takie przerażające zdjęcie na pierwszej stronie,na pewno dzieci tego nie czytaja, pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomocna Dłoń niezalogowany
8 maja 2017r. o 16:05
No i może wilki, gdy przeczytają, to się przestraszą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza