Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

CPN Lotos koło Handlówki

~~Kuba niezalogowany
10 maja 2017r. o 20:05
Jestem pewien że dystrybutor ON oszukuje.
Przy zatankowaniu do pełna oszukano mnie na 10L !
Pierwszy dystrybutor ON od stacji.
Zatankuję tam kolejny raz jeżeli to się potwierdzi dzwonię na policję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
11 maja 2017r. o 10:32
Kuba nie wiem czy wiesz, ale takie bezpodstawne oskarżanie podchodzi pod odpowiednie paragrafy. Zgłosiłeś to obsłudze stacji? Ile w sumie tankowałeś? Skąd pewność, że to akurat dystrybutor oszukuje? Może Twoje auto spaliło więcej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~M. niezalogowany
11 maja 2017r. o 14:09
Chyba nie chodzi o spalanie, tylko o pojemność baku...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 maja 2017r. o 14:34
No bo pewnie jego Passat 1,9TDI miał w baku jeszcze 5,6738L ON a on dolał 45,68655, a z jego obliczeń wyszło, że jego Passat pali 5,345667L na 100kilometrów...... Co za ludzie. ...Kiedyś "baba" darła się na stacji benzynowej, że w paliwie była pewnie woda i nie może teraz auta odpalić, a sprawnym podjechała, że dzwoni po Policję itd.
Otwieram maskę, a tam główny kabel od świec, wisi i sobie "dynda" po naprawie za pomocą taśmy, auto odpaliło od strzała, kobieta zrobiła się czerwona, jak ruskie paliwo ...
Mam nadzieję, że właściciel poda cię za wypisywanie takich rzeczy w internecie, prawdę mówiąc to jest pewne, że cię poda... słono zapłacisz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkontent niezalogowany
11 maja 2017r. o 19:15
A po co tu bzdury wypisujesz? Chcesz to dzwon a nie placz na forum, to szantaz jakis ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~łukasz niezalogowany
11 maja 2017r. o 21:19
CPN to skrót od Centrala Produktów Naftowych, nie ma dziś czegoś takiego. Jest stacja paliw. Ale spoko ,są jeszcze lepsi, ci co mówią i piszą cepeen. Osz k...a, skąd wy ludzie się bierzecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 maja 2017r. o 6:30
~~łukasz napisał(a): CPN to skrót od Centrala Produktów Naftowych, nie ma dziś czegoś takiego. Jest stacja paliw. Ale spoko ,są jeszcze lepsi, ci co mówią i piszą cepeen. Osz k...a, skąd wy ludzie się bierzecie?


Przyjął skrót od Centrum Paliw Napędowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
12 maja 2017r. o 8:14
~~Kuba napisał(a): Jestem pewien że dystrybutor ON oszukuje.
Przy zatankowaniu do pełna oszukano mnie na 10L !
Pierwszy dystrybutor ON od stacji.
Zatankuję tam kolejny raz jeżeli to się potwierdzi dzwonię na policję.
oszukują to ci którzy ci sprzedali ten złom i powiedzieli że pali 5 l .urządzenia pomiarowe są legalizowane i różnica błędu mo ze sięgać 0,00001% ,ale nie 10 l .musisz chyba przestać wierzyć że pastuch pali 5 l . :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.