Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Plac zabaw za wsią
~~IMO niezalogowany
25 maja 2017r. o 11:09
no jak dlaczego ?? bo w centrum wioski to i działka droższa lepiej wybudować na tańszej ziemi :P a tą w centrum opchać komuś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
25 maja 2017r. o 11:35
W takim polu to te dzieci w lato będą rozgrzane....przydało by się zadaszenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
25 maja 2017r. o 11:52
500 metrów, kawał drogi. Niech chodzą tam, gdzie chodzili do tej pory z dziećmi jak się nie podoba. Ja mieszkam w mieście i mam do najbliższego placu dwa razy tyle. Inni mają jeszcze dalej.
Racja tylko z tym brakiem cienia. W upały będzie jak na patelni. Nikt nie będzie z tego placu korzystał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tuptuś niezalogowany
25 maja 2017r. o 12:02
I znowu źle, za daleko,za słonecznie,za blisko drogi głównej itp itd ja mam wolną stodołę,można plac w niej schować, będzie cień i we wiosce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5586
#kakadu nieaktywny
25 maja 2017r. o 12:09
Hehe:)sie dzieciaczki poopalaja troszku:):)ciekawe kto na tym zyskal:)a swoja droga juz kilka komentarzy sam osobiscie slyszalem dlaczego w szczerym polu i do tego zero Cienia??:)Moze na ten plac zabaw tylko w pochmurne dni sie ma chodzic??:)hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
25 maja 2017r. o 12:32
Nie wiem czy nie lepiej było przeznaczyć taka kwotę na budowę domu ludowego, w Parzycach nawet nie ma gdzie zrobić zebrania ostatnio było ale pod wiatą ciekawe co bedzie w zimie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
25 maja 2017r. o 12:37
Nie lepiej byłoby przeznaczyć te pieniądze na poprowadzenie mediów do boiska gdzie ma rzekomo powstać dom ludowy. Przynajmniej cały powiat by się nie śmiał z chłopaków ze nie ma nawet gdzie się odlać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gdfy niezalogowany
25 maja 2017r. o 13:52
Dobrze ze wogole coś zrobili bo na tej wiosce to nic nie było .mi tam pasuje miejsce nawet można pograć z dzieciakiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego