Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zdobądź dobra pracę z tym certyfikatem - dowiedz się jak go uzyskać
~~Milla niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 8:29
Przez ten certyfikat rozmowy o prace staną się zdecydowanie bardziej stresujące...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 21:10
~~Milla napisał(a): Przez ten certyfikat rozmowy o prace staną się zdecydowanie bardziej stresujące...


Wiesz co jest stresujące?? jak w cv się nakłamie, stres przez to, że mamy coś ponad cv to chyba zaleta, nie sądzisz? raczej nie ma się tutaj czego bać, a wręcz przeciwnie, taki certyfikat na pewno może pomóc i tylko pomóc...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 czerwca 2017r. o 20:46
~~ napisał(a):
~~Milla napisał(a): Przez ten certyfikat rozmowy o prace staną się zdecydowanie bardziej stresujące...


Wiesz co jest stresujące?? jak w cv się nakłamie, stres przez to, że mamy coś ponad cv to chyba zaleta, nie sądzisz? raczej nie ma się tutaj czego bać, a wręcz przeciwnie, taki certyfikat na pewno może pomóc i tylko pomóc...


a to my nie mamy rynku pracownika czasem? :D przecież teraz to pracodawca się bije o pracownika...no, tak mówią media! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 15:27
Nie slyszałem o tym aby guardian, hoerbiger, tesco, kaufland czy strefa wykroty oferowały taki certyfikat, a przecież to najwięksi chlebodawcy w regionie? czegoś nie wiem czy to po prostu nowość, która dopiero wchodzi na rynek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mela niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 15:59
Osobiście nie mam zdania na ten temat. Jak ktoś chce to może wyrobić ów certyfikat, a jeśli nie to nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~markon niezalogowany
18 czerwca 2017r. o 21:11
ja byłbym na tak, o ile nie trzeba sprzedawać swoich wszystkich danych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Faszerowany niezalogowany
19 czerwca 2017r. o 20:48
~~markon napisał(a): ja byłbym na tak, o ile nie trzeba sprzedawać swoich wszystkich danych


na ich stronie można znaleźć, że spełniają normy GIODO 2018, więc nie martwiłbym się :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 czerwca 2017r. o 12:42
szybka praca to tylko w markecie na kasie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.