Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
200 zl mandatu dla kierowcy BMW
~~Świadek niezalogowany
31 maja 2017r. o 19:48
Wcale nie wyprzedzał na łuku jak piszesz,wyprzedził auto na prostej gdzie masz przerywaną :) A czemu poleciał?Prędkość zrobiła swoje,tam nie było żadnej podwójnej i żadnego wyprzedzania na łuku;) Każdy ładnie pisze jak było a nie każdy kwapił się do pomocy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ali niezalogowany
31 maja 2017r. o 21:45
O, w tym samym miejscu rozyebałem swojego paska dwa lata temu, 70km/h jechałem, facet przede mną zaczął hamować bo mu padlina na drogę wybiegła, prawie opanowałem, prawie robi wielką różnicę, 180 stopni i bokiem w drzewo, ślisko był.
Wracaj do zdrowia kolego i nie przejmuj się pierdddddoleniem na tym forum, większość z nich ma 14 lat i w życiu nie siedziała za kółkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 czerwca 2017r. o 7:41
~~ napisał(a): Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, na łuku, nie widząc nic do przodu,
zdecydowanie przekroczył prędkość, która tam jest ograniczona do 70 km. Mógł swoim działaniem spowodować katastrofę drogową.
Byłem tam i sprawdziłem. 200 zł kary to śmiech. Tylko czekać na
naśladowców w takim razie. Może był trzeźwy ale niebezpieczny dla otoczenia.


Ludzie policjant stosuje zapisy z taryfikatora. Prędkość? Udowodnisz jak szybko jechał? Nikt tego nie zmierzy i nie wyliczy na mokrej nawierzchni, zgodnie z taryfikatorem kierowca dostał maksymalny mandat za wykroczenie tj. jazdę z prędkością niezapewniającą panowanie nad pojazdem. A dlaczego? Bo jechał sam i nie spowodował bezpośredniego zagrożenia dla nikogo. Gdyby poruszał się z pasażerem to owszem, mandat byłby wyższy. Nie wspominając już o zatrzymaniu prawa jazdy, aby to zrobić muszą wystąpić pewne przesłanki, powody na podstawie których policjant podejmie decyzję o zatrzymaniu uprawnień. Proszę sobie przeczytać art. 135 Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym. Nie znacie przepisów, a się wypowiadacie. Owszem 200zł kary to śmiech na sali, jestem zdania, że wysokość grzywien powinna być podniesiona co najmniej 4-krotnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 czerwca 2017r. o 8:21
~~Świadek napisał(a): Wcale nie wyprzedzał na łuku jak piszesz,wyprzedził auto na prostej gdzie masz przerywaną :) A czemu poleciał?Prędkość zrobiła swoje,tam nie było żadnej podwójnej i żadnego wyprzedzania na łuku;) Każdy ładnie pisze jak było a nie każdy kwapił się do pomocy:)
Trzeba się tam wybrać i zobaczyć gdzie to było. To oczywiste, że wyprzedzał na łuku, na podwójnej ciągłej bez żadnej widoczności do przodu. Stworzył ogromne zagrożenie dla potencjalnie jadących z naprzeciwka, nie musiał mieć pasażera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 czerwca 2017r. o 8:40
~~Xxx napisał(a): 200? A gdzie pukty? Za glupie pasy jesli nie zapniesz masz pukty. Polskie prawo...


NIE PRAWO TYLKO FAJNY "POLICJANT" a może znajomy.To ,że takie prosie za kierownica to co nie ważne ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca11 niezalogowany
1 czerwca 2017r. o 9:22
Sprawca wypadku miał zatrzymane prawko w zeszłym roku za punkty,. Najwyraźniej już je odzyskał i będzie znów odpierdalał na drogach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cozapizda niezalogowany
1 czerwca 2017r. o 17:01
~~kierowca11 napisał(a): Sprawca wypadku miał zatrzymane prawko w zeszłym roku za punkty,. Najwyraźniej już je odzyskał i będzie znów odpierdalał na drogach...

a tobie wszo społeczna co ci do tego ? w zeszłym roku to mu zabrali za odrzutową hulajnogę , a tobie kierowco wigry3 i wróżko społeczna jak tak wszystko wiesz , to wiesz że za takie psioczenie na kogoś to zła karma wraca x2...... a jak już wiesz kto co będzie robił to powiedz mi proszę jutro jaki stolec wydam luźny czy twardy buhahahaa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
1 czerwca 2017r. o 23:40
Ocho, powyżej cbyba właśnie odezwał się kierowca rozbitego BMW ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.