Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 marca 2021r. o 22:12
W ciągu dnia miewam różne powody do nie obecności na forum . Czasami praca , czasami rozmyślania nad egzystencją tej nieszczęśliwej Planety. Częściej niechęć do takich dysput , jakie proponuje celebryta , aspirujący do roli bóstwa . Wyzywający ogól od chamów , prostaków i kmiotów . Krynica wiedzy wszelakiej z niemieckiego TV - enu

Co raz częściej czuję się zniechęcony wobec takiej " kultury " .

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
3 marca 2021r. o 22:14
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Złocistozielony Chmiel napisał(a): Wszędzie widzisz Pietrka, to jakaś obsesja na jego punkcie.


No sie ma tu Pietrek :)

Za prawdę powiadam ci bogu , nigdy nie piszę z pod tyldy , a jeśli już to się przedstawiam . Radzę ci weź sobie do serca najsłynniejszy tekst z " Konopielki " bo od ranka siedzisz na forum i prowokujesz kogo się tylko da , a mnie szczególnie ... i ktoś ci w końcu w ten głupi czerep przywali , w tej , albo innej formie .

Dobranoc :)


Panie Piotrze nie warto kruszyć kopii. Mierzy się pan z człowiekiem doszczętnie straconym. Proszę zaprzestać gróźb wobec człowieka potrzebującego pomocy. Tylko żebrak mentalny prosi o ciągłą uwagę i pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 marca 2021r. o 22:17
ps. Parówo ... jeszcze raz wspomnisz Sentinela szukając zadymy ... no to ją znajdziesz :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 marca 2021r. o 22:27
~~Jasnoróżowa Dynia .....................................

Postów:



skorn napisał(a): Ty zacząłeś z Sentinelem....................................



A kto to Sentinela podypyerdalał do Mańka , judziłeś aż do Jego śmierci .Walczył o każdy dzień ale ty pozbawiałeś Go miejsca ,gdzie mimo choroby czuł się potrzebny .
On umarł a ty dalej mientki .


zmiękniesz nie tutaj a po raz kolejny przed sądem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 marca 2021r. o 22:31
Droga Miss proszę mi mówić Piotrek , albo Panna , na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze . A ja nie mam :D Janusz , to co innego , ten ma kasę , a jaki przystojny i jaki mondry :)

Jezus mawiał , że nawet Satanę da się nawrócić ... " w kazaniu na górze " . A co mi szkodzi spróbować ... może do tego buca dotrze jakieś przesłanie oprócz ścierwomedialnego bełkotu .... kto wie :)

A tak nawiasem ... Piotrek jestem , mogę prosić o Imię , Droga Miss ?

Od eonów uważam , że Imię to bardzo ważna Rzecz ... pospolita :)

Dobranoc Droga Miss :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
3 marca 2021r. o 22:33
Horus napisał(a):
zmiękniesz nie tutaj a po raz kolejny przed sądem ...


Sądem Bożym? To się okaże. Bóg ocenia z miłości i miłosierdzia. Ty nie masz w tym zasług. Jesteś za słaby, aby przyznać się do słabości i samotności. To jest pierwszy krok do uzdrowienia, którego nie potrafisz zrobić.

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 marca 2021r. o 22:35
Horus napisał(a): ~~Jasnoróżowa Dynia .....................................

Postów:



skorn napisał(a): Ty zacząłeś z Sentinelem....................................



A kto to Sentinela podypyerdalał do Mańka , judziłeś aż do Jego śmierci .Walczył o każdy dzień ale ty pozbawiałeś Go miejsca ,gdzie mimo choroby czuł się potrzebny .
On umarł a ty dalej mientki .


zmiękniesz nie tutaj a po raz kolejny przed sądem ...


No to masz prze ... krec ane Głupia Papugo .

Ostrzegałem .

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Chmiel niezalogowany
3 marca 2021r. o 22:36
Postów:


falco napisał(a): sentinel, pieprzony katol wszystko moderuj..., kmiot pieprzony ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.