Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~bzyk niezalogowany
28 marca 2023r. o 22:27
A tu dla niekumatych wyjaśnienie na jednym z popularnych portali:

https://wiadomosci.wp.pl/rewolucja-2035-dotknie-miliony-polakow-w-sieci-wrze-6881407838358304a

Miodunka, napisz czy teraz zrozumiałeś coś czy dalej nic. Jak nie zrozumiałeś, to niestety nie da rady już ci pomóc. Przykro mi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~daj ciumka niezalogowany
29 marca 2023r. o 6:54
Któregoś dnia Alfred Hitchcock zabrał przyjaciół na wiejską wycieczkę swoim autem. W pewnym momencie zauważył wiejskiego klechę z łapą na ramieniu dziecka wracającego ze szkoły.
Kiedy ich mijał zwolnił i zaczął krzyczeć - Dziecko uciekaj! uciekaj, tu chodzi o całe twoje życie !!!
Dzieci wychowane bez religii są ludźmi szczęśliwymi, nie niszczy ich żaden niewidzialny, wszystko widzący i słyszący Pegasus z brodą, wiedzący lepiej od nich co myślą.
Dopóki ktoś nosi sutannę jest funkcjonariuszem grupy przestępczej, i nie zasługuje na jakiekolwiek zaufanie.

Co Jezus powiedział na temat krzywdzenia dzieci w tym pedofilii ?
Ewangelia Mateusza rozdział 18 :
A on zawołał małe dziecko, postawił je wśród nich i powiedział: Zapewniam was, że jeśli się nie zmienicie i nie staniecie jak dzieci, to w ogóle nie wejdziecie do Królestwa Niebios.
A kto stanie się pokorny jak to dziecko, ten będzie największy w Królestwie Niebios.
Kto by przyjął jedno z takich dzieci ze względu na moje imię, ten przyjmuje także mnie.
Ale kto by doprowadził do upadku jednego z tych małych, którzy we mnie wierzą, lepiej byłoby dla niego, żeby mu zawieszono na szyi wielki kamień młyński i utopiono go w morskiej głębinie.

Topić zboków a nie przenosić na inną parafię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
29 marca 2023r. o 7:07
zawsze tak było i nadal będzie...do dziś w kościele normalną rzeczą jest zatajanie przypadków pedofilii.... według danych międzynarodowych dzieje się tak w 42 proc. przypadków w rodzinie i w sąsiedztwie...potem dochodzi do tego szkoła....nawet dzisiaj jest to ukrywane aby nie wywoływać konfliktu..... kościół też tak robił, żeby to zakryć, wyciszyć ....
tak jest na całym świecie i tutaj w tym kraju...
i zawsze tak będzie jak nadal będą robić to ''faceci w sukienkach'' siedzący po różnych kuriach i diecezjach a na forach dzienie im wtórować ich obrońcy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Svetlffg niezalogowany
29 marca 2023r. o 7:29
Novyny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 marca 2023r. o 7:37
~~ZABLOKOWANY napisał(a): zawsze tak było i nadal będzie...do dziś w kościele normalną rzeczą jest zatajanie przypadków pedofilii.... według danych międzynarodowych dzieje się tak w 42 proc. przypadków w rodzinie i w sąsiedztwie...potem dochodzi do tego szkoła....nawet dzisiaj jest to ukrywane aby nie wywoływać konfliktu..... kościół też tak robił, żeby to zakryć, wyciszyć ....
tak jest na całym świecie i tutaj w tym kraju...
i zawsze tak będzie jak nadal będą robić to ''faceci w sukienkach'' siedzący po różnych kuriach i diecezjach a na forach dzienie im wtórować ich obrońcy...

Najbardziej wkurzające jest to, że "obrońcy" praw dzieci widzą tylko ich krzywdę czynioną przez Kościół. Tak jakby poza Kościołem nikt ich nie krzywdził. Jakby nie ukrywano ich krzywdy, która się dzieje w domach, szkołach, czy w innych miejscach. Do prokuratury trafia znikoma część przypadków wykorzystywania dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 marca 2023r. o 7:43
~~bzyk napisał(a): Szatan nie chce, żebyśmy się przemieszczali, bo mamy być cały czas pod kontrolą. I Mumia Ełropejska realizuje szatański plan.
Samochody elektryczne to pis na wodę i fotomontaż - 90% ludzi nie będzie stać na samochód.

Na Ziemi nie ma tylu pierwiastków ziem rzadkich, by wyprodukować baterie nawet by 10% pojazdów zmienić na elektryczne. Choćbyśmy wszyscy mieli góry pieniędzy do dyspozycji, to i tak rzadko kto z nas będzie miał możliwość poruszania się własnym autem. No chyba że do tego czasu rozwiną się i upowszechnią inne źródła zasilania pojazdów. Na co się nie zanosi, bo takie procesy wymagają zdecydowanie dłuższego okresu, niż 12 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
29 marca 2023r. o 8:02
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ZABLOKOWANY napisał(a): zawsze tak było i nadal będzie...do dziś w kościele normalną rzeczą jest zatajanie przypadków pedofilii.... według danych międzynarodowych dzieje się tak w 42 proc. przypadków w rodzinie i w sąsiedztwie...potem dochodzi do tego szkoła....nawet dzisiaj jest to ukrywane aby nie wywoływać konfliktu..... kościół też tak robił, żeby to zakryć, wyciszyć ....
tak jest na całym świecie i tutaj w tym kraju...
i zawsze tak będzie jak nadal będą robić to ''faceci w sukienkach'' siedzący po różnych kuriach i diecezjach a na forach dzienie im wtórować ich obrońcy...

Najbardziej wkurzające jest to, że "obrońcy" praw dzieci widzą tylko ich krzywdę czynioną przez Kościół. Tak jakby poza Kościołem nikt ich nie krzywdził. Jakby nie ukrywano ich krzywdy, która się dzieje w domach, szkołach, czy w innych miejscach. Do prokuratury trafia znikoma część przypadków wykorzystywania dzieci.

chyba jednak nie masz racji...
nie słyszałem o przypadkach by kierujący przedszkolami czy szkołami chronili swoich pracowników tak jak to robi Kościół...
przykładem jest ta lista jawna i tajna o której ci piszę a ty boisz się odnieść do tego dlaczego są dwie ...
dla mnie pedofil to pedofil ...czy to w kombinezonie spawacza czy w sutannie...
a co do tego ostatniego to prym w tym wiedzie właśnie twój Kościół a dowodem na to jest nawet ostatni przypadek Gądeckiego który wbrew obowiązującym obecnie przepisom nie przekazał kompletu dokumentacji sądowi chroniąc tym samym klechę pedofila...
zapewne i tego przypadku nie znasz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 marca 2023r. o 8:07
~~ZABLOKOWANY napisał(a):
nie słyszałem o przypadkach...

I nie usłyszysz. Media zostały tak zaprogramowane, byś słyszał tylko o przewinach "kościelnych".
Wbij to sobie raz do tego pustego łba, bo już palce bolą 100 razy ci to samo tłumaczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.