Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wygrali bilety na NEO-NÓWKĘ
~~Agnieszka Pietrusińska niezalogowany
11 czerwca 2017r. o 23:29
Nie sądzę żeby wszystko było "ustawione". Jestem jedną z trzech wygranych osób i w żaden sposób nie jestem związana z redakcją. Tylko co z tego... jak już wcześniej pisałam w komentarzach niestety nie poinformowano mnie o wygranej. Dowiedziałam się o niej w dniu spektaklu o 22:00 (czyli po fakcie). I to tylko dlatego, że akurat weszłam na stronę bolec.info. Wydaje mi się, że skoro odpowiedzi na konkursowe pytania należało wysłać na redakcyjnego maila to informacja o wygranej powinna być również wysłana mailowo. Niestety to było błędne założenie... :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
11 czerwca 2017r. o 23:42
~~Agnieszka Pietrusińska napisał(a): Nie sądzę żeby wszystko było "ustawione". Jestem jedną z trzech wygranych osób i w żaden sposób nie jestem związana z redakcją. Tylko co z tego... jak już wcześniej pisałam w komentarzach niestety nie poinformowano mnie o wygranej. Dowiedziałam się o niej w dniu spektaklu o 22:00 (czyli po fakcie). I to tylko dlatego, że akurat weszłam na stronę bolec.info. Wydaje mi się, że skoro odpowiedzi na konkursowe pytania należało wysłać na redakcyjnego maila to informacja o wygranej powinna być również wysłana mailowo. Niestety to było błędne założenie... :(


Pani Agnieszko, bardzo nam przykro, że nie odebrała pani nagrody. Faktycznie mogliśmy wysłać maila, ale pozostałe panie zgłosiły się do nas same. Jedna odebrała nagrodę w tygodniu (jej zdjęcie jest na Facebooku Bolec.Info) druga dziś tuż przed występem kabaretu (skontaktowała się z nami telefonicznie).

Ze względu na brak kontaktu z pani strony, pani wejściówka leżała przed występem u osób sprzedających bilety z pani nazwiskiem gotowa do odbioru. Założyliśmy, że pani się zgłosi. A założenie to wynika z naszych doświadczeń i tego, że taka forma ogłaszania wyników w naszych konkursach dotychczas okazywała się skuteczna.

Koniec końców nikt z pani wejściówki nie skorzystał.

Założyliśmy, że osoby biorące udział w konkursie zainteresują się wynikami opublikowanymi na portalu. Ale ma pani rację, mogliśmy po prostu wysłać do pań maile. Na przyszłość postaramy się o informację indywidualną dla uczestników.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~P niezalogowany
11 czerwca 2017r. o 23:45
Ciemno na Starzyńskiego!! Włączcie lampy!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karolina niezalogowany
12 czerwca 2017r. o 0:02
Daliście po prostu przysłowiowej du.py, Redakcjo. Nie wszyscy mają czas, aby wchodzić tu codziennie. E-mail jest skuteczniejsza formą komunikacji.
Na miejscu tej Pani oczekiwałabym przeprosin, a w jej ramach biletu na kolejne podobne wydarzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 czerwca 2017r. o 8:47
Jak wam się podobało? Dla mnie stare skecze były lepsze. Człowiek przychodzi zrelaksować się, a nawet tu o polityce...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
12 czerwca 2017r. o 8:54
~~Karolina napisał(a): Daliście po prostu przysłowiowej du.py, Redakcjo.


Na tym polega konkurs internetowy, ze odbywa sie i rozwiazuje w internecie ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 czerwca 2017r. o 17:02
Głupie tłumaczenie. O wynikach konkursu organizator zawsze powinien informować jego zwycięzców.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 czerwca 2017r. o 17:18
skorn napisał(a): Głupie tłumaczenie. O wynikach konkursu organizator zawsze powinien informować jego zwycięzców.


Byli poinformowani na stronie, w dniu rozstrzygnięcia konkursu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza