Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Już remontują dawny kościół
~~dusaek niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 9:25
W tym kościele nigdy nic sie nikomu nie udało to był dom Boży , wiec miejsce uświęcone i żaden interes tam nie wypalił nikomu ale życzymy powodzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
9 czerwca 2017r. o 14:06
Podróżując po świecie widziałem knajpy, sale gimnastyczne, skatepark i inne usługi które powstały w byłych kościołach. U nas nabudowano takowych obiektów sakralnych co osiedle. W przyszłości będą stały puste. Księża nie zawsze swoją postawą zachęcają do uczęszczania na mszę. Co raz to więcej młodych odwraca się od kościoła i pewnie za kilkanaście / dziesiąt lat i u nas będzie można sobie zrobić dom lub knajpę w zakupionym kościele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 14:13
Bredzisz koleś. Raczej odwrotnie. W Bazylice było 100dzieci komunijnych. Na lednicy zawsze kilkadziesiąt tysięcy. ŚDM 3 milony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 14:15
~~ napisał(a): Bredzisz koleś. Raczej odwrotnie. W Bazylice było 100dzieci komunijnych. Na lednicy zawsze kilkadziesiąt tysięcy. ŚDM 3 milony.


Głupich nie sieją :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pół na pół niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 15:20
~~ napisał(a): Bredzisz koleś. Raczej odwrotnie. W Bazylice było 100dzieci komunijnych. Na lednicy zawsze kilkadziesiąt tysięcy. ŚDM 3 milony.


dzieci komunijnych może i było sto a ile będzie z tej setki na bierzmowaniu a ile z tych co dotrwają do bierzmowania będzie czynnie co niedziele uczestniczyć we mszy świętej tego nie wie nikt... ja rocznik 88' śmiało mogę powiedzieć że z mojego grona najbliższych znajomych z okresu I komunii świętej to tak 90% nie chodzi a myślę tu o grupie około 30 osób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 15:51
to twoje grono znajomych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 15:54
30 osób to przecież tłum 1300 część mieszkańców Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 16:05
Fajnie, że coś się w tym mieście zaczyna dziać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo