Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Fiege - praca !
REKLAMA Praca w ZEC
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa Zjazd Absolwentów I LO
2884
ela 22 czerwca 2017r. o 14:03
Wasza szkoła ma chyba stronę internetową. Tam zazwyczaj są takie ogłoszenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Kleome 9 września 2019r. o 22:28
A ja nie mam dobrych wspomnień z tej szkoły. Nic mi nie dała. Szkoła zbiera najzdolniejszych uczniów, którzy i tak uczą się sami i jedzie na ich ciężkiej pracy, nie dając wiele w zamian. Taka jest moja uczciwa opinia poparta doświadczeniem. Bez mydlenia oczu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Rozmaryn 10 września 2019r. o 7:16
Taki będzie świat wokół ciebie, jakim go sam stworzysz. Szkoła ci nic nie dała? A co ty dałeś tej szkole? Popatrz na uczniów, którzy brali udział w występach artystycznych. Oni tę szkołę będą dobrze wspominać, są aktywni, zauważalni w mieście. Nikt ich za rączkę nie prowadzi tylko otwiera możliwości a oni z nich korzystają. A ty co? Bo pani nie poprowadziła cię za rączkę? I słusznie, to nie przedszkole. Jeśli szkoła nie przygotuje uczniów do samodzielności to będą mieć pod górkę na studiach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Fiege - praca !