Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wolny elektron - Bogdan Biernat
~~ niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 19:55
Jestem AntyPiSowcem ale Pan Bogdan jest naprawdę ok. Był moim katechetą, nazywaliśmy go wujkiem. Ciepły, otwarty! Nigdy nie narzucał nam swoich poglądów politycznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tereska :-) niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 19:56
Brawo panie Bogdanie :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~.. niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 20:54
Fajny Gościu ,też mnie uczył ale rzucał kluczami od sali:) -ciężkimi :) w przypadku gdy ktoś rozmawiał podczas lekcji , ale mądry facet. pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~up. niezalogowany
14 czerwca 2017r. o 12:28
BRAWO, POWINIEN STARTOWAĆ W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH NA PREZYDENTA LUB STAROSTĘ. MYŚLĘ, ŻE WYGRAŁBY W I TURZE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bogdan Biernat niezalogowany
14 czerwca 2017r. o 13:51
Witam !!! Miałem tu nie zaglądać, bo przestrzegano mnie przed hejtami, ale ciekawość raz nie wytrzymała i teraz bardzo dziękuję Wam wszystkim, że oszczędziliście mnie. :) Przynajmniej na razie :) Co do mojej jakiejkolwiek kandydatury na prezydenta lub starostę, to z całym szacunkiem, nie żartujcie ;) Jestem szarym człowieczkiem i chcę pomagać, służyć innym, ale też cieszyć się normalnością. Jest mi niezmiernie miło widzieć wielu znajomych i nie tylko z przeszłości na Facebooku i tutaj za co jeszcze raz Wam Wszystkim WIELKIE DZIĘKI !!! :] POZDRO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sylwia niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 0:09
Drogi Panie Bogdanie, zawsze dobrze Pana wspominam jako nauczyciela, jako Katechetę! I wiem, że jest Pan dla mnie wzorem, otworzył oczy na wiele spraw w życiu, na ludzkość i jej błędy i nieudolności. Ja też raz Pana wsparłam w bardzo ważnej ludzkiej sprawie i wierzę, że takich ludzi jak Pan jest więcej. Dziś mam 30 lat i wiem, że pewne zdania, słowa wypowiedziane przez ludzi, którzy są autorytetem w młodości prowadzą przez życie... Tylko trzeba umieć odnaleźć te słowa w danej...potrzebnej chwili. Brawo.... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MMMMMM niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 0:09
Panie Bogadanie, nie ma hejtu, bo generalnie nie widzę i znam sprawy, o którą Pan walczy. Wszystko to trochę mdłe, neutralne i takie bez jakiegoś mięsa. Pewnie Pan zna powiedzenie poznasz wartość człowieka po wrogach jego. Pan nie ma żadnych. Oczywiście nie znaczy to, że Pańska działalnosć jest bezwartościowa. Nazwałbym ją neutralną. Być może to jest metoda. Ja jednak nie widzę jakiegoś celu, jakiegoś dążenia i ostaetecznie rozliczenia tych działań. Jest Pan dobrym człowiekiem, ale wg mnie będąc radnym powinień Pan wykazać się większą determinacją względem władzy wykonawczej (ratusza) która wykorzystuje i usypia Was - radnch. Refleksji i powidzenia życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 9:23
~~MMMMMM napisał(a): Panie Bogadanie, nie ma hejtu, bo generalnie nie widzę i znam sprawy, o którą Pan walczy. Wszystko to trochę mdłe, neutralne i takie bez jakiegoś mięsa. Pewnie Pan zna powiedzenie poznasz wartość człowieka po wrogach jego. Pan nie ma żadnych. Oczywiście nie znaczy to, że Pańska działalnosć jest bezwartościowa. Nazwałbym ją neutralną. Być może to jest metoda. Ja jednak nie widzę jakiegoś celu, jakiegoś dążenia i ostaetecznie rozliczenia tych działań. Jest Pan dobrym człowiekiem, ale wg mnie będąc radnym powinień Pan wykazać się większą determinacją względem władzy wykonawczej (ratusza) która wykorzystuje i usypia Was - radnch. Refleksji i powidzenia życzę.

No własnie- nie wystarczy tylko głosować jak ratusz każe. A tak to ta rada właśnie wygląda. Bez własnego zdania, przegłosuja wszystko co ratusz wymyśli. To po co sie pchać do rady? Żeby mieć satysfakcję , jaki jestem lubiany i poważany? Radny który śmie mieć odmienne zdanie jest zaraz zalany hejtem z ratusza. Miluśińskich klakierów nie potrzebujemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza