Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W ZSB bez zmian, II LO nie ma nowego dyrektora
~~Boleslawianka niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 9:33
Nie rozumiem komu zależy by pozbawić pana Sakowskiego zarządzania szkołą Moje dziecko bylo uczniem tej szkoly Wspolpraca z panem dyrektorem ukladala sie bardzo dobrze Poza tym to mądry czlowiek ze zdrowym podejsciem do zycia Pozdrawiam pana Sakowskiego bardzo serdecznie i zycze powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 12:07
~~Boleslawianka napisał(a): Nie rozumiem komu zależy by pozbawić pana Sakowskiego zarządzania szkołą Moje dziecko bylo uczniem tej szkoly Wspolpraca z panem dyrektorem ukladala sie bardzo dobrze Poza tym to mądry czlowiek ze zdrowym podejsciem do zycia Pozdrawiam pana Sakowskiego bardzo serdecznie i zycze powodzenia

Jak to komu pieprzonej pisowskiej dobrej zmianie ,przysłali trzech bałwanów z pisowskiego kuratorium którzy byli przeciwni dyrektorowi który jest z PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 13:36
~~ napisał(a):
~~Boleslawianka napisał(a): Nie rozumiem komu zależy by pozbawić pana Sakowskiego zarządzania szkołą Moje dziecko bylo uczniem tej szkoly Wspolpraca z panem dyrektorem ukladala sie bardzo dobrze Poza tym to mądry czlowiek ze zdrowym podejsciem do zycia Pozdrawiam pana Sakowskiego bardzo serdecznie i zycze powodzenia

Jak to komu pieprzonej pisowskiej dobrej zmianie ,przysłali trzech bałwanów z pisowskiego kuratorium którzy byli przeciwni dyrektorowi który jest z PO.



Jak Komisja liczyła 12 osób, potrzebne było tylko 7 głosów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 14:12
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Boleslawianka napisał(a): Nie rozumiem komu zależy by pozbawić pana Sakowskiego zarządzania szkołą Moje dziecko bylo uczniem tej szkoly Wspolpraca z panem dyrektorem ukladala sie bardzo dobrze Poza tym to mądry czlowiek ze zdrowym podejsciem do zycia Pozdrawiam pana Sakowskiego bardzo serdecznie i zycze powodzenia

Jak to komu pieprzonej pisowskiej dobrej zmianie ,przysłali trzech bałwanów z pisowskiego kuratorium którzy byli przeciwni dyrektorowi który jest z PO.



Jak Komisja liczyła 12 osób, potrzebne było tylko 7 głosów.

Przeciw głosowali 3 z pisu 1 ze ZZ ,1 z rady rodziców.1 się wstrzymał, 6 głosowało za Dyrektorem Sakowskim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 22:38
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Boleslawianka napisał(a): Nie rozumiem komu zależy by pozbawić pana Sakowskiego zarządzania szkołą Moje dziecko bylo uczniem tej szkoly Wspolpraca z panem dyrektorem ukladala sie bardzo dobrze Poza tym to mądry czlowiek ze zdrowym podejsciem do zycia Pozdrawiam pana Sakowskiego bardzo serdecznie i zycze powodzenia

Jak to komu pieprzonej pisowskiej dobrej zmianie ,przysłali trzech bałwanów z pisowskiego kuratorium którzy byli przeciwni dyrektorowi który jest z PO.



Jak Komisja liczyła 12 osób, potrzebne było tylko 7 głosów.

Przeciw głosowali 3 z pisu 1 ze ZZ ,1 z rady rodziców.1 się wstrzymał, 6 głosowało za Dyrektorem Sakowskim.

Czyli za było 3 zPO , nauczyieli 2 i ZZ 1.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
17 czerwca 2017r. o 0:53
Pan Sakowski zainteresowal sie jako jedyny w mojej sprawie (jedyny ktory chcial popracowac w mojej sprawie, BEZ KORZYSCI DLA SAMEGO SIEBIE, co normalnie jest rzadkoscia) kiedy jeszcze byl w komisji infrastruktury i budownictwa. Bardzo mi pomogl. Dziekuje bardzo Panie Sakowski. Jest Pan Wielkim Czlowiekiem! Dzieki panu zaczolem wierzyc ze w Boleslawcu sa jeszcze wspaniali ludzie. Obawiam sie ze przez takie itp. czyny ma pan teraz duzo wrogow. Boleslawiecki KLAN FAMILIJNY!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
17 czerwca 2017r. o 10:00
Joanna Dudyńska z ZZ wstrzymała się od głosu.Nie lubi p.o.Dyrechtora ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 czerwca 2017r. o 11:56
~~Xyz napisał(a): Joanna Dudyńska z ZZ wstrzymała się od głosu.Nie lubi p.o.Dyrechtora ?

Uważam że, takie stawianie sprawy w sytuacji patowej dobrze nie służy prestiżowi Szkoły,największą zmorą są właśnie ZZ nic nie robią a dużo żądają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza