Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nieuprzejmy KAUFLAND

~Paliowa Trzmielina niezalogowany
19 lutego 2018r. o 0:57
Więcej cierpliwości ludzie i więcej szacunku do siebie! To takie proste!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hebanowy Ubiorek niezalogowany
19 lutego 2018r. o 3:25
To odwaga jest potrzebna, żeby z klientem pracować? O, ciekawe, ciekawe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladożółta Jasnota niezalogowany
19 lutego 2018r. o 8:33
Zgadzam sie, sklep bardzo ok ale info masakra. Jak sie podchodzi to juz czuc jak panienka nastawia rogi. Z drugiej strony to i klienci sa rozni, najgorsi ci "z dziada pan"- pracuje w reichu w polu , a tu drze ryja na pol sklepu na bogu ducha czasem winna kasjerke.mimo to kauf to chyba najlepszy hiper w naszym miescie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowa Męczennica niezalogowany
19 lutego 2018r. o 10:37
Zauważamy zawsze naganne , nieuprzejme zachowanie i nic dziwnego,że reagujemy na to. Dla równowagi ....POZDRAWIAM BARDZO MIŁEGO PANA Z KASY W BIEDRONCE PRZY PKS. Uśmiechnięty, miły ,pomocny. Można? Można. Trzeba mieć tylko(albo aż ) kulturę osobistą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
19 lutego 2018r. o 11:52
~~Ziutek napisał(a): Ja tam nigdy nie czekałem dłużej jak 10 minut


A jak czekasz dłuzej niz 5 min należy sie talon o warto 5 zł. ( na mięsne również).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowa Śnieguliczka niezalogowany
20 lutego 2018r. o 9:59
Od paru lat kupuję w Kauflandzie - zrezygnowałem z Tesco i Carrefura jak w jednym próbowano mi sprzedać śmierdzące mięso a w Carfurze rzekomo świeżego łososia .Podzielam uwage iż na stoiskach mięsnym i wedliny sery kolejki są tasiemcowe ale dlaczego dlatego iż mają dobry towar i ludzie niechcą kupować chłamu takiego jak w innych sklepach , mam parę osób na kasach do ktorych jestm uprzedzony i uważam że nie powinny pracować tam ale są inne kasy gdzie zawsze mogę dokonać wyboru i z przyjemnościa zostać obsłużony / pozdrawiam personel /stały klient Kauflandu /
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Wiciokrzew niezalogowany
20 lutego 2018r. o 11:02
~~Niemieckie! napisał(a): Wole polskie sklepy.
W tamtych, na nasz rynek dają gorsza jakość i wyższe ceny niż u siebie. Gola nas. Wzbogacają się tylko Germancy. Bardzo źle!
Powinno być tak: Polak kupuje u Polaka i tylko jemu daje zarobić a nie najezdzcom. To się nazywa patriotyzm zakupów.


To w Bolesławcu są polskie sklepy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Tibuchina niezalogowany
20 lutego 2018r. o 11:34
a nie ma? w sumie skąd masz wiedzieć, jak ty tylko harnasia kupujesz akurat tam, gdzie jest promocja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza