Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jacek Subik prezesem PKS w Bolesławcu
~~ niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 11:56
I tak to Polska jest krec @n@ ciągle przez te same elity od pokoleń. Jak miło:)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jacek niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 15:07
A czy nowy prezes PKS ma doświadczenie w zarządzaniu firmą transportową? chyba ma bo kiedyś jako pasażer jeździł autobusem PKS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ucho Adriana niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 19:36
I dobrze. Takich nam "tszeba"... Młodych, ambitnych i z "choryzontami"...
Po 33 latach w ZSC to nic, tylko otwartości umysłu i rewolucyjnego podejścia w dziedzinie transportu publicznego można oczekiwać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wir niezalogowany
24 czerwca 2017r. o 9:05
myślę że do wykorzystania jest jeszcze "wielki fachowiec w każdej dziedzinie" Cwojnicki.
On zna się na wszystkim, mógłby zająć miejsce po panu Subiku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adi niezalogowany
24 czerwca 2017r. o 15:51
My w 3 robimy ponad milion przychodu rocznie A tutaj 13 przez ponad sto osób..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca niezalogowany
24 czerwca 2017r. o 17:46
Drodzy państwo dlaczego mieszkancy Bolesławca nie mają nowych lini , dlaczego Bolesławiec ma tabor pod psem . bo wsadza się ludzi bez doświadczenia i przygotowania w kierunku logistyki krajowej i zagranicznej.To tak , ja jako kierowca zawodowy dano by mi posadę ordynatora chirurgi urazowej .To jest masakra , gdzie jest rozum gdzie jest prezydent Bolesławca dlaczego wy pozwalacie na dalsze porażki firmy.Dlaczego w tym przedsiębiorstwie ma dalej byc zle , czy nie czas na manewry na pozytywne działanie?Dlaczego Rada Nadzorcza nie intewrweniuje , bo siedzą tam ludzie którzy dostają za darmo , powtarzam za darmo pieniądze co miesiąc i większość to emeryci którzy mają dochody .Tak się rozkrada gospodarkę z udziałem skarbu państwa i nikt nie interweniuje bo reka reke myję/Tu jest złodziestwo w biały dzień
Nie boję sie pisać tego tematu bo mam doświadczenie w tym kierunku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~autor niezalogowany
24 czerwca 2017r. o 18:31
kierowca chlopie ty nie rozumiesz tego napisałes
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mmmm niezalogowany
24 czerwca 2017r. o 18:46
Po studiach w 1983 r podjął pracę w ZC i trwał tam do 2016r r ( 33 lata ) kiedy go zwolniono.. lub kazano się zwolnić.To była jego jedyna praca w życiu. Doświadczenie? A co to jest doświadczenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza