Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Grafika straszy dzieci
~~Cpjs niezalogowany
5 lipca 2017r. o 16:01
Cenzura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kkkk niezalogowany
5 lipca 2017r. o 16:04
Odnoszę wrażenie że tematyka na portalu spadła więc trzeba znaleźć temat. Dopiero co konkurencja pisała farmazony o podobnym charakterze a teraz proszę nagle dzieci boją się graffiti
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 lipca 2017r. o 16:25
~~Kkkk napisał(a): Odnoszę wrażenie że tematyka na portalu spadła więc trzeba znaleźć temat. Dopiero co konkurencja pisała farmazony o podobnym charakterze a teraz proszę nagle dzieci boją się graffiti


A ja odnoszę inne wrażenie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XoXo niezalogowany
5 lipca 2017r. o 22:32
Zgadzam się z właścicielką. Lepsza taka grafika niż obraźliwe napisy.
Dzieciom trzeba wyjaśnić że to nic strasznego... więcej strasznych i krwistych jest filmów animowanych i jakoś tego dzieci się nie boją.
Z resztą trzeba mierzyć się ze strachem tym bardziej jeżeli nie stwarza realnego zagrożenia.

P.S. Wykonawca grafiki- dobra robota :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
5 lipca 2017r. o 23:13
Moim zdaniem grafika z czaszka,czy innym tak przerysowanym kretem moze straszyc co mniejsze i wrazliwsze dzieci.
Mnie teraz niewiele rusza,ale za dzieciaka wychodząca z mgły Buka w Muminkach ciutke przerażała ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pit niezalogowany
6 lipca 2017r. o 6:36
Juz od malego od maleńkiego uczyl mnie ojciec co ważne w życiu jest ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aa niezalogowany
6 lipca 2017r. o 10:05
Szpeca cale miasto takimi głupotami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZL niezalogowany
6 lipca 2017r. o 15:59
A moje dzieciaki robią sobie właśnie zdjęcia przy takich ściankach. Super sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza