Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wspominali Rzeź Wołyńską
~~jan niezalogowany
11 lipca 2017r. o 21:39
~~ napisał(a): no to jak stare i młode oszołomy,

wschodni burdel, czy zachodnie porządki ?



skąd wiedziałeś że...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 lipca 2017r. o 9:00
Kogo obchodzi co bylo 50 lat temu kto ma czas takimi gupotami sie zajmowac my teraz wszyscy walczymy żeby normalnie zyc kazdy dzien to walka myslicie ze ktos bedzie pisal za 50 lat o was historią nie oplacisz rachunkow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: Pisowskiego oszoloma niezalogowany
12 lipca 2017r. o 9:14
Powiem Panu najłagodniej jak potrafię: łze Pan jak bura s...
Pan albo nie jest Polakiem albo agentem lub ignorantem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: Ja niezalogowany
12 lipca 2017r. o 9:21
Zupełnie Pana nie rozumiem!
Kto nie zna historii ten nie może dobrze budować przyszłości!
To fundament.
Wg. Pana to głupoty ?
Proszę się publicznie nie kompromitowac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
12 lipca 2017r. o 9:35
~~Ja napisał(a): Kogo obchodzi co bylo 50 lat temu kto ma czas takimi gupotami sie zajmowac my teraz wszyscy walczymy żeby normalnie zyc kazdy dzien to walka myslicie ze ktos bedzie pisal za 50 lat o was historią nie oplacisz rachunkow


Kawał durnia z ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 lipca 2017r. o 9:39
Prawda w oczy kole marzyciele
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
12 lipca 2017r. o 9:42
~~azaza napisał(a): Młody PIS przypomina o rzeźni jakiej dokonali ukraińcy na Polakach. A stary PIS wpuszcza ich do polski organizuje dogodne warunki karte polaka, socjal, wykształcenie ect... nie robi nic żeby zabezpieczyć "technicznie" przed rozróbami na terenach przygranicznych.
Coś tu nie pasuje


Ukraina to teraz pies USA a USA to nasz" przyjaciel". Młody PiS może powspominać a staremu nie wypada robić tego głośno dlatego organizuje to oddolnie.
To nic że na Ukrainie rządzą banderowcy, ważne że antyputinowcy.
Dlatego PiS jest za ale przeciw.
Nawet teraz lansują międzymorze czyli wspólne rządzenie z Poroszenkami.
Muszą jakoś lawirować między jednymi i drugimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~123435 niezalogowany
12 lipca 2017r. o 17:36
Hmmm... Miałem "okazję" poznać poglądy pani Saba... z owego stowarzyszenia, i pomimo że w pewnych kwestiach w większej, czy mniejszej części zgadzam się z pisem, To temu stowarzyszeniu podziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.