Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sonda o muralach
~~gdzie te murale? niezalogowany
14 lipca 2017r. o 13:41
W naszym mieście nie ma murali. Są tylko jakieś bazgroły i kilka reklam klubu piłkarskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~przeciwnik niezalogowany
14 lipca 2017r. o 14:01
jestem przeciw bo codziennie mam przed oczami te bazgroły
zero artyzmu prawdziwego murala za to przekaz nacjonalistyczny i chamski który już dawno powinien zniknąć każdy go widzi jadąc do Bolesławca od stronu Łazisk i każdy kto kupi mieszkanie w nowo budowanym obok budynku będzie miał widok na ten koszmar
jeśli nikt tym się nie zainteresuje sami z sąsiadami na własny koszt pomalujemy to ogrodzenie by po prostu nie straszyło ta ohydą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
14 lipca 2017r. o 14:43
z filmu, wiedza mieszkancow i motywacje sa zaskakujace, dzieci wiecej strasza rodzice niz te grafiti
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
14 lipca 2017r. o 15:06
~~przeciwnik napisał(a): jestem przeciw bo codziennie mam przed oczami te bazgroły
zero artyzmu prawdziwego murala ...


Teraz napisz nam jak powinien wyglądać mural, co powinien przedstawiać i dlaczego sam nie namalujesz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 lipca 2017r. o 15:13
~~Połykaczka kijanek napisał(a):
~~przeciwnik napisał(a): jestem przeciw bo codziennie mam przed oczami te bazgroły
zero artyzmu prawdziwego murala ...


Teraz napisz nam jak powinien wyglądać mural, co powinien przedstawiać i dlaczego sam nie namalujesz :)

Wg ciebie kazdy krytyk malarstwa musi byc dobrym malarzem. Kazdy krytyk literatury musi byc dobrym pisarzem lub poeta. Zawsze absurdy z twojej strony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PIOTR niezalogowany
14 lipca 2017r. o 15:13
Kicz,kicz, narodowościowe bazgroły,nacjonalistyczne wizje. Polactwo,brak kultury,smaku,grylizm kiełbasowy zakropiony gorzałą. Dajcie odpocząć oczom. I te pijane wywiady dla młodej reporterki BolecInfo. Budujcie kulturę życia i przestrzeni miejskiej.Krytykujcie kicz i prostotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
14 lipca 2017r. o 15:18
~~ napisał(a):
Wg ciebie kazdy krytyk malarstwa musi byc dobrym malarzem. Kazdy krytyk literatury musi byc dobrym pisarzem lub poeta. Zawsze absurdy z twojej strony.


Nie, ale jak krytykuje to chętnie poznałbym opowieść o dobrych muralach, jak to się robi, co najlepiej jakby przedstawiały i czy autor ma zdolności plastyczne.
Widzę że się zna to chciałbym aby coś więcej powiedział.
A drugie to co myśli o prywatnych ścianach i malowaniu prywatnych ścian za zgodą właściciela.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PIOTR niezalogowany
14 lipca 2017r. o 15:35
Prywatne ściany Panie/Pani połykaczko kijanek ,są ulokowane w przestrzeni publicznej ,wymagającej akceptacji ogółu,czyli wspólnoty mieszkaniowej-gminy. Bazgroły naścienne nie predestynują ich do miana sztuki nawet nawiązującej do "dobrej zmiany". Kicz,kicz,kicz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza