Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Księżna Kate wypije herbatę z takiej ceramiki
~~cyganka niezalogowany
19 lipca 2017r. o 0:01
Amerykanie się już zainstalowali. Trump posmyrał nas po dzyndzelku. Teraz para królewska. Czy naprawdę nikt nie widzi że coś za bardzo nas zaczynają wszyscy głaskać? W wojsku rozdają kontrakty każdemu kto sie umie podpisać. To oznacza tylko jedno. Znowu będziemy poligonem Europy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ niezalogowany
19 lipca 2017r. o 12:15
Prezent dobry reklama wspaniała.,maja szczęście ,że p.Ogrodnik nie zdążył zlikwidować sklepu w Warszawie póki co.,bo p.Agata by "musiała" kupić u konkurencji. :> :P .Teraz tylko patrzeć jak ludziska będa pytac o wz.DU60.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 lipca 2017r. o 14:26
~~XYZ napisał(a): Prezent dobry reklama wspaniała.,maja szczęście ,że p.Ogrodnik nie zdążył zlikwidować sklepu w Warszawie póki co.,bo p.Agata by "musiała" kupić u konkurencji. :> :P .Teraz tylko patrzeć jak ludziska będa pytac o wz.DU60.


W likwidacji to on jest biegły i tylko w tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ niezalogowany
19 lipca 2017r. o 15:13
To chyba statutowo-partia rządząca odkąd jest to tylko likwiduje ...co sie da : Puszcze Białowieska ,konstytucję ,sędziów, ,opozycje ,telewizje itp. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 15:25
Mam już cały serwis obiadowy i kawowy DU60, czyli będę pić i jeść jak Książę i Księżna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kejt niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 23:55
~~Ja napisał(a): Mam już cały serwis obiadowy i kawowy DU60, czyli będę pić i jeść jak Książę i Księżna.

Grzej pieroga, sąsiad obiecał wpaść ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TT niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 3:44
Ja jem na duraleksie w kolorze dymu. Da się żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 17:43
W pałacach herbatę pije się w filiżankach z porcelany.
Bolesławiecka ceramika to ciężki, nieporęczny fajans, nadający się tylko jako eksponat do kredensu.
Picie z tego to żadna przyjemność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.