Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W niedzielę kolejna manifestacja przed sądem
2900
#falco nieaktywny
24 lipca 2017r. o 19:42
co ty tu znowu pierdzielisz o jakiejś ''godności ''
gdzie ja chociaż słowo o tej twojej napisałem ?
napisałem to co pamiętam z tego co sam pisałeś ... no chyba tu już nie zaprzeczysz że to nie były twoje słowa
owszem ,może zamieniłem kolejność słów ale sens temu sam nadałeś
przecież to nie ja odchodziłem :D

może więc dlatego temat ''godności '' sam omijaj ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lipca 2017r. o 19:43
rafix0016 napisał(a): Napisałem to napisałem .. na ch(u)j drążyć temat :> [img=1500915893_qawm6fh.jpg]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 lipca 2017r. o 19:46
falco napisał(a): o jakiejś ''godności ''


Powtórzę bo do ciebie nic nie dociera. Jak się żresz z tyldami to się żryj, mnie w to nie mieszaj. Zrobiłeś to dzisiaj co najmniej dwa razy! Dla mnie jesteś człowiekiem bez godności.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lipca 2017r. o 19:50
Takiego płaczu ,jak teraz pokazują w TVP dawno nie widziałem, Pranie mózgów w najczystszej postaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lipca 2017r. o 19:50
Alter ,ty syn szewca nie możesz sie dogadać z synem żołnierza zawodowego LWP. Jaki mieliście wpływ na waszych ojców ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 lipca 2017r. o 19:55
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~777 niezalogowany
24 lipca 2017r. o 20:10


Zmoderowano 24.07.2017 godz.21:57 - powód: chamskie odzywki (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lipca 2017r. o 20:20
~~777 napisał(a): Alter synem szewca?
A ja myślałem że jego oojciec to dżepetto bo jego kłamliwy kinol rośnie z każdym dniem


Przedsiębiorca tzw. small biznes .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza