Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierdzący weekend w Łaziskach
~~Mieszkaniec niezalogowany
22 lipca 2017r. o 18:42
Na 2 zdjęciu 50 m wstecz jest zaniedbane gospodarstwo .Mało tego że strasznie stamtąd śmierdzi to jeszcze plaga szczurów.!!!! Co robić , gdzie zgłaszać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ww niezalogowany
22 lipca 2017r. o 18:49
~~policjant edek napisał(a): Macie dobrą zmianę.

od kilku lat ktoś wylewa jakiś syf, więc zaczeło śmierdzieć za PO i tak sie za nimi ciągnie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
22 lipca 2017r. o 19:19
Prosze wymazać moją twarz na przystnku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morderca z Łazisk niezalogowany
22 lipca 2017r. o 19:20
Dojdę kto to wylał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nautka niezalogowany
22 lipca 2017r. o 19:45
Wiadomości kto, na polu koło nowo budowanego ronda właściciel zrobił sobie przeładowanie obornika. Sama widziałam w piątek rano jak nadzorowało załadunek koparkami i rozwoził ciężarówkami, jest to czyste świństwo i powinna się tym zająć jakaś inspekcja sanitarna! Ciekawa jestem dlaczego właściciel pola nie robi tego na własnym podwórku tylko pod oknami innych! Chamstwo !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nautka niezalogowany
22 lipca 2017r. o 19:45
Wiadomości kto, na polu koło nowo budowanego ronda właściciel zrobił sobie przeładowanie obornika. Sama widziałam w piątek rano jak nadzorowało załadunek koparkami i rozwoził ciężarówkami, jest to czyste świństwo i powinna się tym zająć jakaś inspekcja sanitarna! Ciekawa jestem dlaczego właściciel pola nie robi tego na własnym podwórku tylko pod oknami innych! Chamstwo !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 lipca 2017r. o 19:54
Bolesławiec też wonny od rana. Może to z kratek kanalizacyjnych w taki upał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolesław niezalogowany
22 lipca 2017r. o 19:57
~~ napisał(a): Bolesławiec też wonny od rana. Może to z kratek kanalizacyjnych w taki upał.



To ten sam smród. To smród najbogatszego lokalnego rolnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima