Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przystanek Woodstock

~~ niezalogowany
26 lipca 2017r. o 20:29
MSWiA ciągle podwyższa stopień zagrożenia dla imprezy co powoduje znaczący koszt ochrony. Tak jak w artykule poniżej koszty ochrony przekroczą koszt organizacji imprezy, mało tego rząd odmawia przyjęcia niemieckiej pomocy w postaci straży,pogotowia,policji, choć od lat pomagały w organizacji imprezy. Dlaczego rząd PiS chce zlikwidować tą imprezę, nie w smak mu WOŚP i trzeba zniszczyć wszystko co z nim związane? Co w zamian , kółko różańcowe i rocznica Smoleńska. Byłem parę razy na tej imprezie i nigdy nie poczułem się zagrożony, ręce opadają na takie postępowanie.

http://www.gazetalubuska.pl/przystanek-woodstock/a/owsiak-o-woodstocku-my-juz-nie-wyrobimy-nie-damy-rady-to-ostatni-festiwal-w-kostrzynie,12304711/

http://natemat.pl/213521,az-wstyd-rzad-niemiec-interweniuje-w-sprawie-przystanku-woodstock-byc-moze-uda-sie-to-nieporozumienie-odwrocic

Zapraszam do zapoznania się z powyższymi artykułami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 lipca 2017r. o 23:24
Nie przejmuj się. nie wiedzą z kim, zaczynają. Wystarczy jedno słowo Jurka i ten 500 tysięczny tłum zbiera się w Warszawce z namiotami itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lipca 2017r. o 2:53
~~ napisał(a): Nie przejmuj się. nie wiedzą z kim, zaczynają. Wystarczy jedno słowo Jurka i ten 500 tysięczny tłum zbiera się w Warszawce z namiotami itp.


Problem w tym że PiS od początku rządów walczy z ideą WOŚP ,ignorując ja w swoich mediach,utrudniając organizację, kłamiąc że podczas imrezy dzieją sie dantejskie sceny, 99% uczestników chodzi napita i naćpana ,narkotyki płyną nie strumieniem ,ale to istne tsunami nie wiem boli ich to że ludzie potrafią się zorganizować ponad podziałami, że pieniądze pójdą na wyższe cele ,niż na tacę, dodatkowo bujdy w mediach odnośnie wykorzystywania pieniędzy z zbiórki, o rzekomych ,niebotycznych dochodach Owsiakach, chcą za wszelką cenę zniszczyć dokonania 25 lat istnienia fundacji, zresztą były pokazane reakcje co niektórych podczas zbiórki, agresja tych wszystkich święto.......ch. Jest to olbrzymia imreza,nie wiem czy nie największa w Europie i jak nakażdej będą osoby napite, pod wpływem środków odurzających i tego się nie uniknie, ale są tam tez prowadzone inne działania ,nie tylko koncert, Pokazują sie rózne organizacje pozarządowe ,są prowadzone dziłania artystyczne , sportowe czy edukacyjne. Naprawdę polecam aby choć raz pojechały tam bufony z rządu, wszyscy co opluwają tą imprezę i przekonali czym naprawdę jest przystanek Woodstock.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do likwidacji! niezalogowany
27 lipca 2017r. o 8:47
Zapis powyższy kłamliwy.
W tym temacie więcej matkakurka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WIWAT JUREK niezalogowany
27 lipca 2017r. o 8:55
~~ napisał(a): Nie przejmuj się. nie wiedzą z kim, zaczynają. Wystarczy jedno słowo Jurka i ten 500 tysięczny tłum zbiera się w Warszawce z namiotami itp.



TAK JEST !!

Niech tylko spróbują to pożałują !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14316
#recbi nieaktywny
27 lipca 2017r. o 8:56
Owsiak sam sobie winny w 2014 roku 5 osób zginęło na „Przystanku Woodstock”. Dlatego zostali uznani za imprezę podwyższonego ryzyka. To nie jest tak, że ktoś podwyższa stopień zagrożenia bezpodstawnie. Wszystko się bierze ze statystyk policyjnych. A tam to za ciekawie nie wygląda. W zeszłym roku odnotowano ponad 170 przestępstw. No niestety zawsze się znajdą jakieś, delikatnienie pisząc: barany, którym zachcę się naćpać lub napić bez opamiętania, kogoś pobić, okraść albo zgwałcić i przez to normalni ludzie później cierpią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
27 lipca 2017r. o 9:12
Niemcy chętni do pomocy? Mam pomysł, wpuśćmy na Woodstock imigrantów z pustyni, to ludzie tacy sami jak my. Ten Kostrzyn daleko od granicy nie jest.
Jak coś się stanie to niech niemiecka policja ich wsadza za rasizm :)

Jestem za przeniesieniem Woodstocku do Gubina lub Zgorzelca i niech tam ich sobie Niemcy pilnują, zawsze chętni do pomocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lipca 2017r. o 10:11
~~Połykaczka kijanek napisał(a): Niemcy chętni do pomocy? Mam pomysł, wpuśćmy na Woodstock imigrantów z pustyni, to ludzie tacy sami jak my. Ten Kostrzyn daleko od granicy nie jest.
Jak coś się stanie to niech niemiecka policja ich wsadza za rasizm :)

Jestem za przeniesieniem Woodstocku do Gubina lub Zgorzelca i niech tam ich sobie Niemcy pilnują, zawsze chętni do pomocy.


To jest chore myślenie i szkoda mi takich ludzi, służby Niemieckie pomagały tam od lat, żal mi Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza