Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szukamy złodziei!
~~Malkontent niezalogowany
27 lipca 2017r. o 8:33
Błedem jest niepublikowanie wizerunku ujętego sprawcy. Bolec to male miasto , zdjecie typa od razu uczuliloby ludzi na jego obecnosc w okolicy. Poza tym samo zagrozenie taką " łatką" moze powstrzymałoby parę osob przed popelnieniem jakichs czynów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lipca 2017r. o 9:07
kurde ,motura szkoda pewnie drogi byl , sam bym sie wkur..il jak by mi taki zawineli ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kat niezalogowany
27 lipca 2017r. o 11:01
Brakuje jeszcze zielonego roweru mojego syna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kat niezalogowany
27 lipca 2017r. o 11:25
Proszę o dołączenie zdjęcia rzeczy z ul Topolowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kat niezalogowany
27 lipca 2017r. o 11:29
Brakuje jeszcze zielonego roweru mojego syna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tin niezalogowany
28 lipca 2017r. o 6:30
Problem jest głębszy co za scierwa potem te rowery od złodziei kupują ano tempota bo taniej tylko nikt nie pomyśli, że ktoś wcześniej na to ciężko pracował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tom niezalogowany
30 lipca 2017r. o 21:05
ktoś wie kto tak kradnie? nasi, tzn nasi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kat niezalogowany
30 lipca 2017r. o 22:48
Ponawiam temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza