Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Komou komornik z Bolesławca zabrał całe wynagrodzenie za pracę !

~~Poszkodowany niezalogowany
27 lipca 2017r. o 6:32
Witam ! Czy ktoś z Was miał problemy z komornikiem , który zabrał mu całe wynagrodzenie za pracę twierdząc, że zastosowany przez mnie Art. 87 Kodeksu Pracy nie ma zastosowania i komornik ma prawo zabrac całe wynagrodzenie za prace .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
27 lipca 2017r. o 10:36
nie moze ci zabrać całości. Może tylko zabrać nadwyżke 1500+ powyzej co zarobisz to ci może zabrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiem niezalogowany
27 lipca 2017r. o 10:52
~~Ja napisał(a): nie moze ci zabrać całości. Może tylko zabrać nadwyżke 1500+ powyzej co zarobisz to ci może zabrać.
Po co piszesz takie pierdoły jak się na tym nie znasz :> całości oczywiście zabrać nie może...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lipca 2017r. o 11:15
Proponuje zapoznać się z tym artykułem ,wszystko jest wyjaśnione.

https://www.ms.gov.pl/pl/informacje/news,9346,przelomowe-zmiany-w-sluzbie-komornikow.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lipca 2017r. o 11:59
jedynie praca na czarno ,tam Ciebie zielony nie dopadnie(chyba że?ktoś pod) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
27 lipca 2017r. o 12:11
mi zabral juz 3x wiecej niz wynosil dlug i dalej zabiera a jak chcialem sie dogadac to w h..a chcieli mnie zrobic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fosiu niezalogowany
27 lipca 2017r. o 13:21
Jak zacząłeś zabierać sie dopiero teraz za dogadywanie , komornik na pewno chcial wcześniej pogadac ....teraz nie ma litości , oskubie do końca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kris niezalogowany
27 lipca 2017r. o 14:28
Powiem Wam tak. Chroniona od zajęć komorniczych jest tylko umowa o pracę gdzie komormik musi Ci zostawić najniższą krajową tj 1460 zł. Inaczej ma się to z umową zlecenie. W tym przypadku może znacznie więcej,ale nie powiem Ci ile dokładnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza