Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stopa bezrobocia pięć procent
~~Gość niezalogowany
28 lipca 2017r. o 22:57
To śmieszne bo urząd pracy wysyła bezrobotnych na staże byle gdzie , za śmieszne 1000zl za 160h pracy to ja się pytam gdzie ta średnia Krakowa 4000tys netto? pracodawca wykorzystuje pracownika i osoba ta rezygnuje ze stażu i urząd pracy natychmiast wykreśla osobę z osób bezrobotnych i automatycznie podnoszą się statystyki spadku bezrobocia taka jest prawda bo statystyki swoją droga a prawdziwe życie swoją :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 lipca 2017r. o 13:57
Wysyłają też ludzi do pracy u pracodawcy, u którego już pracowali i nie otrzymali całości wynagrodzenia. Żeby uniknąć powtórki osoby rezygnują z tej pracy, ale są za karę wyrejestrowane na kilka miesięcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 lipca 2017r. o 14:31
recbi napisał(a): Gdzie niby potrzeba pracowników, chętnie zatrudnię się w Bolesławcu. Fajnie jakbym nie musiał za pracą pokonywać 50km dziennie. Tylko jak mi zaproponują 2tyś brutto to śmiech na sali, nawet za 2 tyś netto bym nie chciał tu pracować. Więc gdzie znajdę pracę minimum 3tyś na rękę w Bolesławcu? ( bez nadgodzin oczywiście)


Jest oferta za 4 tys. brutto. Mało?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
29 lipca 2017r. o 15:31
Podawanie wypłaty brutto to jak mierzenie penisa z kręgosłupem... Na dzień dzisiejszy jestem w niemczech, ale jak bym dostał propozycję pracy za 3500-4000 zł NETTO w PL dla mnie i mojej partnerki to byśmy wrócili do PL. Ale jak mam tyrać cały miesiąc za 2000-2500 BRUTTO to wolę tu siedzieć i godnie żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:))) niezalogowany
29 lipca 2017r. o 15:35
~~ja napisał(a): Podawanie wypłaty brutto to jak mierzenie penisa z kręgosłupem... Na dzień dzisiejszy jestem w niemczech, ale jak bym dostał propozycję pracy za 3500-4000 zł NETTO w PL dla mnie i mojej partnerki to byśmy wrócili do PL. Ale jak mam tyrać cały miesiąc za 2000-2500 BRUTTO to wolę tu siedzieć i godnie żyć.
:/
- Do parku sufity malować!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
29 lipca 2017r. o 22:21
Bezrobocie da się wyliczyć tylko i wyłącznie z danych Urzędu Skarbowego a nie z braku parafki na kartce.
Bolec zakłamuje rzeczywistość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 lipca 2017r. o 6:14
~~Połykaczka kijanek napisał(a): Bezrobocie da się wyliczyć tylko i wyłącznie z danych Urzędu Skarbowego a nie z braku parafki na kartce.
Bolec zakłamuje rzeczywistość.


Przecież to są dane z GUSu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
31 lipca 2017r. o 6:26
A ten na czym sie opiera?
W dużej mierze na raportach takich jak nasz urzędów

Pytał ktoś ciebie czy pracujesz czy nie?
Jeśli tak małe jest bezrobocie to po co ten cały urząd jeszcze istnieje?
Czy po to by przyjmować min. oferty od agencji pracy?
Przecież to nawet śmiesznie wygląda
Czytam -kolejna oferta od firmy Marszałka
Kilka dni wstecz była opinia o nim że jest oszustem bo nie wypłaca pracownikom wynagrodzenia więc kto tu jest dla kogo i kto tu kogo robi w ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.