Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Płowa Poziomka niezalogowany
22 lutego 2018r. o 17:50
https://opinie.wp.pl/metoda-macierewicza-dzieki-niej-wciaz-udaje-mu-sie-szokowac-rewelacjami-o-smolensku-6223037786724481a

pisowskie pośmiewisko którego celem jest omamienie ludu, zdobycie głosów i postawienie pomniczków. Rzetelne wyjaśnienie katastrofy nie wchodzi tu w grę i nie jest na rękę pisowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotożółta Ślazówka niezalogowany
22 lutego 2018r. o 20:33
Wiesz co ty możesz Prezesikowi Płowa Poziomko vel San Escobaranku , Alika na spacerek wyprowadzić hehehe......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Karagana niezalogowany
22 lutego 2018r. o 20:42
~Złotożółta Ślazówka napisał(a): Wiesz co ty możesz Prezesikowi Płowa Poziomko vel San Escobaranku , Alika na spacerek wyprowadzić hehehe......

celne...brawo ! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 lutego 2018r. o 21:39
~~Jaskraworuda Lnica napisał(a):
~~Niebieski Mieczyk napisał(a):
falco napisał(a): na dobranoc :]


...

Niespodzianka. Wiadomosc o ukonczeniu remontu twojej "kuchenki",

hihi



widzisz gło.mbie ?
takie sprawy cię ''jarają ''

a teraz nabazgrol cos tradycyjnie - o''betoniarze '' :]

sam z siebie robisz pospolitego kmiota ...hahaha

ps. a mój remoncik trwa bo ja robię coś więcej niż ty któremu wystarcza ''wybiałkowanie '' ścian ...hahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
22 lutego 2018r. o 22:24
falco napisał(a):
~~Jaskraworuda Lnica napisał(a):
~~Niebieski Mieczyk napisał(a):
falco napisał(a): na dobranoc :]


...

Niespodzianka. Wiadomosc o ukonczeniu remontu twojej "kuchenki",

hihi



widzisz gło.mbie ?
takie sprawy cię ''jarają ''

a teraz nabazgrol cos tradycyjnie - o''betoniarze '' :]


sam z siebie robisz pospolitego kmiota ...hahaha

ps. a mój remoncik trwa bo ja robię coś więcej niż ty któremu wystarcza ''wybiałkowanie '' ścian ...hahahaha

Bez watpienia, twoj remoncik cie jara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Rogownica niezalogowany
22 lutego 2018r. o 22:35
bo on robi coś więcej?hihi niezła beka
co za dziwoląg nie ma tutaj drugiego takiego dziwoląga
hihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonobiały Przypołudnik niezalogowany
23 lutego 2018r. o 8:32
Falconetti tobie potrzebny jest remoncik , pod dekielkiem , a później bym zajął się resztą,
Hihihi ........
Miłego dnia mister ****Remoncik *****
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19115
#JaroMir nieaktywny
23 lutego 2018r. o 9:26
Obserwując obecne forum , doszedłem do wniosku że jedynymi osobami kompetentnymi dla wydania opini o pośle Budce będą ,pan Falco i San Escobar , a pytanie brzmi co jest prawdą niejaki znany poseł osmieszacz Budka ,w końcowym etapie wyborów wykrzykiwał i wyśmiewał projekt 500+ stwierdzajac ze nie ma pieniędzy w budżecie na takowy projekt ,a obecnie obwieszcza całej Polsce że jedyna partia która jest w stanie utrzymać projekt 500+ to PO , ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.