Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Szafirowa Mahonia niezalogowany
19 lutego 2020r. o 22:56
wyPAD 2020!!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Kocanki niezalogowany
19 lutego 2020r. o 23:01
~~Szafirowa Mahonia napisał(a): wyPAD 2020!!!


Super .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Dąb niezalogowany
19 lutego 2020r. o 23:02
„Słaba władza sięga po siłowe rozwiązania. Wewnętrzna wojna w PiS niszczy Polskę. Trzeba to zatrzymać zanim będzie za późno i nienawiść zatruje nasze życie”. - napisała „Prawdziwa Prezydent"
W odpowiedzi na tweet Kidawy-Błońskiej, Fogiel zamieścił w mediach społecznościowych klip, w którym przypomina rządy PO-PSL w latach 2007-2015.
„Pamiętamy, kto uciekał się do siłowych rozwiązań i nie pozwolimy zafałszować rzeczywistości”.
W klipie pokazano m.in. migawki z akcji ABW w siedzibie tygodnika „Wprost”, zajścia podczas Marszu Niepodległości, gdy młody mężczyzna był kopany w głowę przez ubranego po cywilnemu policjanta oraz starcia policji ze strajkującymi.
Pani kandydat na prawdziwą prezydent chyba zapomniała, jak rządziła 8 lat. Dość hiPOkryzji”
Akcja – reakcja :)
Palec Lichockiej to niefortunna, ale tylko reakcja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Mydlnica niezalogowany
20 lutego 2020r. o 5:55
~~Płomiennorudy Dąb napisał(a): „Słaba władza sięga po siłowe rozwiązania.
Akcja – reakcja :)
Palec Lichockiej to niefortunna, ale tylko reakcja



Dębie Rudy ja to wiedziałem od razu , ten palec to wina TUSKA .
Tylko się waham co było przyczyną tego palucha ,swędzące oko ,opadające włosy czy fuck pokazany przeciwnikom PISu.
Macie już ustaloną ostateczną wersję ?
A poniżej kilka słów o poziomie twojej inteligencji

,,– Przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS – stwierdził Janusz Korwin-Mikke.
– Proszę państwa, zapewniam, że przeciętny wyborca PIS nie zrozumie nic, z tego co mówi do niego człowiek inteligentny ,bo posługuje się językiem, który jest zrozumiały dla człowieka inteligentnego, natomiast przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS – ocenił polityk Konfederacji.

– Jeżeli człowiek wierzy, że państwu będzie lepiej, jak rząd zabierze 700, a odda 500, to znaczy, że nie jest przy zdrowych zmysłach. 70 proc. ludzi PIS nie jest w stanie zrozumieć rozkładu jazdy autobusów, tego człowieka się nie przekona, równie dobrze można by mu tłumaczyć teorię względności. To są ludzie, których można przekonać mówiąc, że da mu się tysiąc albo dwa tysiące. Nie ma siły – stwierdził polityk. ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Żywotnik niezalogowany
20 lutego 2020r. o 6:02
~~Szaroczarny Żywotnik napisał(a):
nasz Prezydent :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Mydlnica niezalogowany
20 lutego 2020r. o 6:15




Nasz mały ,ukochany naczelnik .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
20 lutego 2020r. o 6:25
~~Płomiennorudy Dąb napisał(a):

„Słaba władza sięga po siłowe rozwiązania. Wewnętrzna wojna w PiS niszczy Polskę. Trzeba to zatrzymać zanim będzie za późno i nienawiść zatruje nasze życie”. -
Akcja – reakcja :)
Palec Lichockiej to niefortunna, ale tylko reakcja


''niefortunne'' powiadasz?
nadzwyczaj łagodnie to określasz...;)
internet już taki nie jest

i wracając do twojego cytatu...

''akcja -reakcja''
wychodzi na to że ...y robiąc to wszystko co robią -kradnąc,oszukując -robią ''tylko ''to co robiła poprzednia władza w imię ''zasady ''Teraz K ....a My''
to ma być kolejne twoje ''usprawiedliwienie''?

co będzie jak władza się zmieni - nieważne na jaką - i ta kolejna będzie robić to samo co poprzednicy? co będzie jak pójdą jeszcze dalej ? chociaż nie wiem czy to jest jeszcze możliwe...;)

odpowiedz mi na jedno - gdzie w tym wszystkim będzie Polska?
gdzie w tym wszystkim będą Polacy?

wybiegając do przodu ja jestem w stanie napisać ci dwa scenariusze nadchodzącej przyszłości...

pierwszy- ...y nadal u władzy ....pogłębiająca się polaryzacja społeczna ,całkowity zakaz krytykowania władzy łącznie z konsekwencjami karnymi

drugi - kolejna władza robi to samo co poprzednicy (TKM się kłania ) i przez rok dwa czy pięć Polacy słyszą to - nie da rady szybko naprawić tego co spie...li nasi poprzednicy

co ci to przypomina?

czy to nie to? --- ''przez ostatnie osiem lat Polska i Polacy...''

facet- żyłem w ''komunie'' żyję w ''dupokracji'' ,zmieniło się chyba kilkanaście ''rządów'' i obserwując dzień dzisiejszy porównując go jednocześnie do lat minionych , powiem ci jedno - nic się nie zmieniło i nadal nie zmieni ...

zmienią się jedynie ''obiecanki- cacanki''

a co pozostanie tobie ,mnie i milionom Polaków?
''głupiemu radość'' :]

dlatego chociaż szanuję Millera nadal bawi mnie jego wypowiedź sprzed lat - ''jak będziemy chcieli to nawet na wierzbie gruszki wyrosną '' :)
pamiętam prośby Balcerowicza o ''sto dni spokoju i będzie lepiej''
pamiętam ''sto milionów'' Wałęsy
pamiętam miliony innych niespełnionych obietnic i lata temu skutecznie się z nich wyleczyłem ...

przed tobą miliony kolejnych ...;)

abyś nie ''zapomniał'' powtórzę ...

gdzie w tym wszystkim będzie Polska?
gdzie w tym wszystkim będą Polacy?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
20 lutego 2020r. o 6:49
''Spółki Luxinvest i Quantum z Nowego Sącza, a także zarejestrowana w USA Quantum International EN zostały uznane przez UOKiK za potencjalne piramidy finansowe.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował na swojej stronie o firmach korzystających z nielegalnego systemu piramidalnego. Prezes Urzędu, Tomasz Chróstny wymienia Luxinvest oraz Quantum i stawia spółkom zarzuty nieuczciwych praktyk. ''

kolejny ''amberek'' czy ''getbek''? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.