Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Zazieleniała Kolkwicja niezalogowany
20 lutego 2020r. o 11:00
~~Różowy Len napisał(a):
~~Spopielała Golteria napisał(a):
~~Żółtawozielona Gynostemma napisał(a): gazeta wyborcza UE nie odbierze Polsce pieniędzy za naruszenie praworządności .Zdrajcy i inne sprzedajne bydło rozczarowane .


Nie czytaty, nie pisaty pisdzielec!:D

"Czy to oznacza, że Polsce "upiecze się" kwestia praworządności? Nie. Swoje zdanie może wyrazić też - na wniosek Komisje Europejskiej - unijny Trybunał Sprawiedliwości. Może on np. nakazać zawieszenie przepisów dotyczących Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Za niewykonanie orzeczeń TSUE grozi natomiast finansowa kara, w skrajnym przypadku może sięgać milionów euro dziennie."




Tak, jeszcze nie wszystko stracone, może jednak ukarzą tę wstrętną Polskę. I wtedy
będziesz mógł spokojnie zasnąć. Tak się zastanawiam skąd takie szuje wzięły się w naszym biednym kraju. Jak można czuć zawód z tego że jego ojczyzna nie została skrzywdzona przez sąsiadów? Ech brak słów...

Ale jak POLSKA I POLACY są krzywdzeni przez PIsowską Sektę to jest dobrze Ja w odróżnieniu od ciebie wolę być krzywdzony przez zewnętrznego wroga jak Polaka wbijającego mi nóż w plecy .Dla ciebie Lichocka jest autorytetem ztym swoim brudnym paluchem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
20 lutego 2020r. o 11:01
~~Spopielała Golteria napisał(a):
Nie czytaty, nie pisaty pisdzielec!:D

"Czy to oznacza, że Polsce "upiecze się" kwestia praworządności? Nie. Swoje zdanie może wyrazić też - na wniosek Komisje Europejskiej - unijny Trybunał Sprawiedliwości. Może on np. nakazać zawieszenie przepisów dotyczących Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Za niewykonanie orzeczeń TSUE grozi natomiast finansowa kara, w skrajnym przypadku może sięgać milionów euro dziennie."


Typowy dla lemingozy elementarny brak kultury i elementarny brak wiedzy!

Najwyższy czas był zrobić coś z tą bezczelną nietykalną kastą!
Jest rzeczą niedopuszczalną, by ci, co skazują innych, sami bezkarnie okradali staruszki, okradali sklepy, doprowadzali do bankructwa przyzwoitych ludzi i jeździli po pijanemu samochodem.
Od dawna wszyscy są zgodni, że sądownictwo wymaga reform: Polska zajmuje 2 miejsce w Europie jeśli chodzi o ilość sędziów na 100 000 mieszkańców, a jednak przeciętny proces sięga 800 dni!
Już 15 lat temu prezes TK Rzepliński domagał się odebrania KRS sędziom https://wprawo.pl/rzeplinski-potwierdza-ze-zalecal-wyrwanie-sedziom-krajowej-rady-sadownictwa-wideo/

*Zgodnie z Traktatem Lizbońskim sądownictwo leży w WYŁĄCZNEJ kompetencji Polski.
* Konstytucja wymienia wszystkie źródła polskiego prawa. Wśód nich NIE wymienia TSUE, więc decyzje TSUE NIE mogą stanowić prawa w Polsce! Zgodnie z Orzeczeniem Sądu Najwyższego z 2005 roku pod przewodnictwem obecnego sędziego TSUE Marka Safjana (mianowany przez PO!), Konstytucja RP jest NAJWYŻSZYM źródłem prawa w Polsce!
* Jedynym organem rozstrzygającym NIEważność prawa w Polsce albo spory kompetencyjne między organami Państwa, jest Trybunał Konstytucyjny! ŻADNA izba SN nie ma takich kompetencji!
* Sąd Najwyższy nie może wchodzić w kompetencje władzy ustawodawczej ani wykonawczej. Istnieje wyraźny trójpodział władzy. Sąd Najwyższy może kwestionować tylko wyroki podległych mu sądów, a nie ustawodawcy czy KRS, który mu NIE podlega!
* ŻADEN sąd nie ma prawa stanowić kogoś sędzią, ani orzekać nieważność powołania. Sędziego może mianować WYŁĄCZNIE prezydent!
* Jeśli w Niemczech czy Francji można w ten sam sposób powoływać sędziów, to i w Polsce NIE MOŻE to być sprzeczne z prawem unijnym.
* UE i TSUE, ma tylko tyle uprawnień, ile przekazaliśmy jej w Traktacie... Ergo oni sami łamią własne prawo, bo wcześniej kompetencje sądownictwa oddali władzy ustawodawczej Polski W TRAKTACIE lIZBOŃSKIM! Tym bardziej nie mogą żadnego polskiemu sądowi przekazywać czegoś, czego sami nie posiadają!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Kolkwicja niezalogowany
20 lutego 2020r. o 11:42
~~Pomarańczowoczerwona Imperata napisał(a):

Czy ty nie widzisz ,że to jest stara debata z 2017 roku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
20 lutego 2020r. o 12:06
~~Zazieleniała Kolkwicja napisał(a): Tak, jeszcze nie wszystko stracone, może jednak ukarzą tę wstrętną Polskę. I wtedy
będziesz mógł spokojnie zasnąć. Tak się zastanawiam skąd takie szuje wzięły się w naszym biednym kraju. Jak można czuć zawód z tego że jego ojczyzna nie została skrzywdzona przez sąsiadów? Ech brak słów...

Ale jak POLSKA I POLACY są krzywdzeni przez PIsowską Sektę to jest dobrze Ja w odróżnieniu od ciebie wolę być krzywdzony przez zewnętrznego wroga jak Polaka wbijającego mi nóż w plecy .Dla ciebie Lichocka jest autorytetem ztym swoim brudnym paluchem .
Wyjdź z piaskownicy człowieku. To dzieciaki w przedszkolu kłócą się o takie rzeczy co kto komu pierwszy pokazał. Nie przyrównuj emocjonalnego gestu jakiejś kobitki do miliardowych kar. A już Twój wybór że wolisz te unijne kary znaczy ze już zupełnie odleciałeś. Zastanów się na spokojnie człowieku jak to się stało ze zostałeś kompletnie odmóżdżony. Wiem że spora w tym rola obcych, polskojęzycznych mediów. No ale żeby aż tak dać się wkręcić?
Wolę żeby nam Unia zabrała miliardy niżby jakaś kobita z PiS-u faka mi pokazała. Noż ludzie! LITOŚCI!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
20 lutego 2020r. o 12:09
Poprawka
~~Zazieleniała Kolkwicja napisał(a): Ale jak POLSKA I POLACY są krzywdzeni przez PIsowską Sektę to jest dobrze Ja w odróżnieniu od ciebie wolę być krzywdzony przez zewnętrznego wroga jak Polaka wbijającego mi nóż w plecy .Dla ciebie Lichocka jest autorytetem ztym swoim brudnym paluchem .

Wyjdź z piaskownicy człowieku. To dzieciaki w przedszkolu kłócą się o takie rzeczy co kto komu pierwszy pokazał. Nie przyrównuj emocjonalnego gestu jakiejś kobitki do miliardowych kar. A już Twój wybór że wolisz te unijne kary znaczy ze już zupełnie odleciałeś. Zastanów się na spokojnie człowieku jak to się stało ze zostałeś kompletnie odmóżdżony. Wiem że spora w tym rola obcych, polskojęzycznych mediów. No ale żeby aż tak dać się wkręcić?
Wolę żeby nam Unia zabrała miliardy niżby jakaś kobita z PiS-u faka mi pokazała. Noż ludzie! LITOŚCI!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Surfinia niezalogowany
20 lutego 2020r. o 12:36
~~Różowy Len napisał(a): Poprawka
~~Zazieleniała Kolkwicja napisał(a): Ale jak POLSKA I POLACY są krzywdzeni przez PIsowską Sektę to jest dobrze Ja w odróżnieniu od ciebie wolę być krzywdzony przez zewnętrznego wroga jak Polaka wbijającego mi nóż w plecy .Dla ciebie Lichocka jest autorytetem ztym swoim brudnym paluchem .

Wyjdź z piaskownicy człowieku. To dzieciaki w przedszkolu kłócą się o takie rzeczy co kto komu pierwszy pokazał. Nie przyrównuj emocjonalnego gestu jakiejś kobitki do miliardowych kar. A już Twój wybór że wolisz te unijne kary znaczy ze już zupełnie odleciałeś. Zastanów się na spokojnie człowieku jak to się stało ze zostałeś kompletnie odmóżdżony. Wiem że spora w tym rola obcych, polskojęzycznych mediów. No ale żeby aż tak dać się wkręcić?
Wolę żeby nam Unia zabrała miliardy niżby jakaś kobita z PiS-u faka mi pokazała. Noż ludzie! LITOŚCI!!



Różowy Ojcze ,co ojciec na to ,może się Tomek powiesić w nocy na łóżku ?

,,Szef SLD Włodzimierz Czarzasty był gościem na antenie Polskiego Radia. Polityk mówił m.in. o środowych działaniach Centralne Biuro Antykorupcyjne. - Domagam się, aby Marian Banaś zrezygnował i domagam się, aby CBA i ABW zostały rozwiązane - oświadczył Czarzasty.

Jego zdaniem służby są "skompromitowane". - Konspirowali poprzez "Agenta Tomka", którego wczoraj wsadzili do ciupy - podkreślił wicemarszałek Sejmu.

- Wie pan co powinniśmy życzyć panu "Agentowi Tomkowi"? Ja panu powiem i to trzeba bardzo twardo powiedzieć: żeby przez przypadek się w celi nie powiesił - dodał Włodzimierz Czarzasty.''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Kolkwicja niezalogowany
20 lutego 2020r. o 12:53
~~Różowy Len napisał(a): Poprawka
~~Zazieleniała Kolkwicja napisał(a): Ale jak POLSKA I POLACY są krzywdzeni przez PIsowską Sektę to jest dobrze Ja w odróżnieniu od ciebie wolę być krzywdzony przez zewnętrznego wroga jak Polaka wbijającego mi nóż w plecy .Dla ciebie Lichocka jest autorytetem ztym swoim brudnym paluchem .

Wyjdź z piaskownicy człowieku. To dzieciaki w przedszkolu kłócą się o takie rzeczy co kto komu pierwszy pokazał. Nie przyrównuj emocjonalnego gestu jakiejś kobitki do miliardowych kar. A już Twój wybór że wolisz te unijne kary znaczy ze już zupełnie odleciałeś. Zastanów się na spokojnie człowieku jak to się stało ze zostałeś kompletnie odmóżdżony. Wiem że spora w tym rola obcych, polskojęzycznych mediów. No ale żeby aż tak dać się wkręcić?
Wolę żeby nam Unia zabrała miliardy niżby jakaś kobita z PiS-u faka mi pokazała. Noż ludzie! LITOŚCI!!

Śmieciu pisowski przez 40 lat płacę podatki i gówno z tego mam ,wy kupujecie głosy za nasze pieniądze Unię opluwacie i jednocześnie kochacie Unijne pieniądze , a mózgu to ty masz o jeden zwój więcej od kury ,żebyś nie chodził po podwórku i nie s.r .a ł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
20 lutego 2020r. o 13:17
~~Zazieleniała Kolkwicja napisał(a): Śmieciu pisowski przez 40 lat płacę podatki i gówno z tego mam ,wy kupujecie głosy za nasze pieniądze Unię opluwacie i jednocześnie kochacie Unijne pieniądze , a mózgu to ty masz o jeden zwój więcej od kury ,żebyś nie chodził po podwórku i nie s.r .a ł

Po pierwsze nie pisowski. Bo akurat też za PiS-em nie przepadam.
A po drugie to znów sprowadzasz temat do szczeniackich wyzwisk. Boże! Kiedy to się skończy. Kiedy ludzie zaczną ze sobą normalnie rozmawiać, używając rzeczowych argumentów, bez obrzucania się błotem :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.